| Claudiuiionel a întrebat:

Buna TPU.
Acum 2 zile am avut curajul sa ii spun unei fete de la mine din clasa ca imi place de ea, ea a refuzat dar eu simt ca ea m-a placut sau inca mai ma place in plus ca nu sunt deloc suparat si simt ca primesc de undeva o putere oare sa ii spun sincer ce mi-a placut cu adevarat la ea?
Oare mai sunt sanse sa ma placa?
Voi ce sfat imi recomandati?
Dau funda!
P.S Scuze ca am scris asa de mult

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

I-ai spus doar ca o placi. Nu inteleg ce anume a refuzat? Ori i-ai propus si altceva?

| Claudiuiionel explică (pentru darrio2007):

Habar nu am i-am spus ca imi place de ea sa vreau sa fiu cu ea
IDK MAN Ori nu o lasa parintii ori nu stiu oricum nu are iubit.

| darrio2007 a răspuns (pentru Claudiuiionel):

Vad ca ai 13 ani. Probabil ea este mai cu capul pe umeri decat tine. Si nu ii arde de relatii la aceasta varsta.

| Claudiuiionel explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca e asa pentru ca ea e putin mai nebuna de fel laughing plus ca sunt mai destept decat ea cu mult(nu sunt tocilar am note de 6-7) eu cred ca nu o lasa parintii

| Cosmin86 a răspuns (pentru Claudiuiionel):

Daca tu ai niste note amarate de 6 si 7 si ea are si mai mici decat tine... de ce naiba te uiti la asa ceva? Da-o dracu!

| Claudiuiionel explică (pentru Cosmin86):

Mda. dragostea e ciudata.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta ce crezi tu, ci ceea ce ea arapsuns!
Invatati-va sa acceptati ce spun si altii, ca nu-s papusi sa faca numai ce vreti voi, sau sa incercati sa va impuneti vointa, daca altii nu va plac.
Asta este, mergi inainte si cauta-ti alta fata!

Răspuns utilizator avertizat