| niciunnume19 a întrebat:

acum 3-4 luni am intalnit un baiat pe care l am mai vazut de cateva ori dar ne am imprietenit. ne am sarutat si eram atrasi unul de celalt, dar el s-a indragostit de o prietena de-a mea si nu a mai fost cum era inainte, au fost 1 luna impreuna dar s au despartit(ea s-a bagat cu el pentru a mi face rau), acum e foarte suparat, iar prietena mea vrea sa vorbim din nou. ce credeti sa mai vorbesc cu ea sau nu? si credeti ca voi fi cu el vreodata, mentionez ca atunci cand era cu ea se dadea si la mine?

1 răspuns:
evenso
| evenso a răspuns:

Ce incurcatura.
Fii serioasa, cum sa mai accepti "prietenia" ei dupa ce ti-a facut...
Si pe tipul ar fi bine sa uiti, nu este baiat serios, se pare ca tot ce vine el "prinde"
O sa gasesti si tu unul de treaba cand te astepti poate mai putin.