| DanceOn a întrebat:

happy. Acum 3 luni am terminat relatia cu un tip dar in acest timp el a fost cu alta fata si eram asa geloasa...
Cum as putea sa ma apropii iar de el/sa ma impac cu el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii esti geloasa atunci cand ti-e firca sa nu pierzi pe cineva, daca ai incheiat relatia cu acel tip, reiese ca nu mai simteai nimic pentru el, iar daca el si-a gasit o "alta" asta inseamna ca nu mai are sentimente pentru tine. Poti sa-mi spui daca gresesc... De ce ai mai dori sa te impaci cu el cand poti gasi o oferta mai buna cu un tip care sa fie mai frumos, destept, care sa te iubesca mai mult si pe care tu sa-l meriti si el sa te merite.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu trebuie sa faci decat ceea ce ai facut si prima data, dar tot la fel se va termina.

| NnDWtf a răspuns:

De 3 luni el e cu alta fata? Nu mai ai sanse, cauta-ti pe altcineva.

| 7639781254 a răspuns:

Daca nu mai esti cu el, inseamna ca sentimentele voastre s-au diminuat. El a trecut mai departe si asta trebuie sa faci si tu.