| anonim_4396 a întrebat:

Sunt virgina, menstruatia trebuia sa-mi vina acum doua zile pe 23. Sangerez foarte putin, e doar sange combinat cu acea scurgere maronie de dinainte de a-ti veni menstruatia. Acum 2 saptamani eram in zilele fertile si "m-am jucat" putin cu prietenul meu. Nu a ejaculat in apropierea vaginului si am curatat tot dupa ce a terminat, ne-am spalat pe maini si si-a sters penisul cu un servetel umed. Am facut dry humping pentru cateva secunde fara lenjeria pe mine, el era in boxeri iar ei erau putin umezi, nu stiu exact ce fel de lichid era. Mi-am luat lenjeria pe mine si am continuat, dupa aceea mi-a facut fingering dar intai si-a atins penisul. Exista vreo sansa de sarcina sau sunt doar paranoica si stresul mi-a afectat menstruatia? Sunt ingrijorata pentru ca niciodata nu mi-a intarziat si mereu a fost regulata, iar cand eram stresata venea putin mai repede, niciodata mai tarziu. Nu pot sa fac rost de un test de sarcina pana vinerea viitoare, asa ca as vrea sa aud opiniile voastre.
Craciun fericit si sarbatori fericite!

7 răspunsuri:
| evoke a răspuns:

Ziceam virgina in sensul ca nu m-a penetrat, dupa cunostintele mele stiu ca iti pierzi virginitatea in momentul in care ai contact sexual. Himenul se poate rupe de la multe lucruri, pana si de la sport. Daca te masturbezi si iti rupi himenul o sa spui oamenilor ca nu mai esti esti virgina?laughing

| Wihox a răspuns:

Se poate sa fii insarcinata. Astepti sa faci un test de sarcina. Poate ai un bebe dragu.Nu mai bine isi punea baiatu o caciulita si te legana? Parca ar fi fost mai sigur big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea existentei unei sarcini este foarte mica, dar nu poate fi eliminata in totalitate nici posibilitate unei sarcini chiar si daca este destul de mica. Deoarece este cert ca joaca voastra "iresponsabila" s-a consumat in cea mai periculoasa perioada a ciclului menstrual se poate considera ca se putea intampla orice de fapt, fiindca nu avem de unde sti in ce mod si ce s-a petrecut de fapt in mod exact. Totusi pornirea acestei sangerari la termen, chiar daca deocamdata nu este la fel cu cele anterioare aproape sigur reprezinta menstruatia dar este mai deosebita/modificata din cauza unor dereglari de natura hormonala. Pentru ca rezultatul unui test de sarcina sa poata fi considerat ca fiind valid/corect acesta trebuie facut obligatoriu dupa trecerea a minim 21 de zile de la data zilei de ovulatie sau minin 7 zile de intarziere a menstruatiei ceea ce inseamna ca oricum nu poate fi executat inainte de data da 30 sau 31 decembrie. Multa sanatate.

| darriya a răspuns:

Ce denumiri "dry humping/fingering deci n-am auzit in viata mea de unde le scoateti mai? ..nu mai bine faceti sex direct fara chiloti pe voi?!laughingmai nu are cum sa fii insarcinata atata timp cat nu a existat o penetrare nu s-a descarcat in tine, stai fara grija

| Nonzen a răspuns:

Am și eu ceva de adăugat: nu mai ești virgină nici psihic nici ficiz! Himenul e rupt de la fingering, iar un băiat/bărbat te-a masturbat.
SUB NICI O FORMĂ VIRGINĂ!

| Wihox a răspuns (pentru Nonzen):

Pai si de ce te activezi asa? laughing Daca fata a zis ca e virgina lasa-o sa creada ce vrea. Poate nu i-a rupt himenul cu degetele, mai stii?

| Nonzen a răspuns:

Contact sexual nu înseamnă neaparat: penis în vagin.
:]