| Cristinutzaa2806 a întrebat:

Acum 5 zile am iesit prin oras cu un tip, pe care l-am cunoscut acum 2-3 saptamani pe o retea de socializare, si am vrut sa ne vedem.Totul a decurs normal,parerea mea,am vorbit(mai mult eu decat el),am glumit,a fost ok, baiatu mi-a luat o cafea, ca na era frig si trebuia sa ne incalzim...Am zis sa ne vedem pe aproape de casa mea,pe unde stau eu,dupa ce ne-am plimbat,am mers eu aproape de casa lui si tot am stat si povesteam si eu stiam ca ar fi timpu sa plec,dar imi placea ce-mi povestea, dar dupa putin timp am plecat.El a dat cu un bulgare in mine, si mai tarziu eu am luat un bulgare si i l-am dat pe gat. Oare s-o fi suparat pentru faza asta? sau pentru ca am tot stat de p[arca nu mai vroiam sa plec?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Nu s-o suparat de la atata lucru mai laughing

| LolaLollita a răspuns:

V-ati vazut doar o data, nu poti avea prea multe pretentii. Iar pentru ca el a aruncat primul, nu vad de ce sa se supere. E iarna.