| Sebastian222 a întrebat:

acum cateba luni noi eram iubiti straight face dar am ramas prieteni. ea stie ca eu inca o iubesc dar ea nu prea mult ma mai iubestestraight face ea a a fost aici la tara weekendu asta care a trecut si acum 2 saptamani dar pe mine nici nu m-a anuntat ca ea este aicisad am aflat din alta parte, iar acum noi mai vorbim o data la vreo 4 zile si atunci cateva ore, daca nu ii scriu eu apoi ea nu o face doar dupa cateva zile dar zice ca s-a gandit la mine in fiecare numa ca nu m-a cautat, ce as putea ca sa-i zic de faptele astea? sau ce intrebari sa-i pun? funda:X

Răspuns Câştigător
| pisicutaanonima a răspuns:

Zii direct uu mai tii la mine adica doar daca esti mai direct daca nu zii in felul urmator uite eu inca tin la tine si imi este greu sa stiu ca vei fii cu altcineva iar apoi o intrebi daca si ea mai tie la tine daca zice da atunci impacate cu ea si zii ca nu-i vei mai gresii niciodata iar daca zice nu inseamna ca nu tea iubit niciodata! sorii

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mergi mai departe, ai pierdut trenul!

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Am sa iti spun cateva variante:
Are pe altul.
Sau te place si crede ca tu nu.
Spune-i daca mai are si ea o scanteie ai o sansa.
Bafta!

| Liliana1981 a răspuns:

Probabil ca ea nu e inca sigura pe ceea ce simte dar e clar ca nu-si doreste sa mai continuie. Ce s-o mai intrebi? Nimic... oricum totul o sa se sfarseasca in curand.

| mariusta13 a răspuns:

I sa antamplat si unui prieten si a suferit probabil ca ar trebui sa incercati sa ramaneti macar prieteni daca nu mai merge o relatie.