| 天使 a întrebat:

Buna TPUhappy
acum cateva saptamani m-am despartit de prietenul meu
am fost impreuna 5 luni jumate...
problema este ca el deja si.a gasit pe cineva iar eu am inceput sa tin mai mult la el intr.un fel
ma simt foarte nasphacrying....as vrea niste sfaturi serioase

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Eu unul as lua un topor puternic.cum? Ma rog la Dumnezeu, obtin putere in vointa si zdrobesc acele sentimente pentru ca vezi tu ala zboara din floare in floare si schimba ca pe niste sosete nu e in regula nu te mai gandi la el o sa ai probleme.

| kriss1178 a răspuns:

Arata ca ti la el si nu te da batuta daca iubesti pe cineva si o sa te vrea si el inapoi