| vladut8015 a întrebat:

Acum ceva timp m-am certat cu iubita, dupa o relatie de lunga durata! Motivul a fost unul banal, pentru ca am fost gelos din cauza ca mi se parea ca "avea ochi" si pentru alti baieti. Ei bine, in urma despartirii, am suferit incat am ajuns in sptal. Cu toate astea, imi doresc sa fie a mea din nou, insa nu da semne, ca de ex; cand e sa vorbesc cu ea, vorbeste foarte sec, in asa fel incat sa ma "inchida", in cele cateva saptamani de la despartire, nu s-a bagat in seama cu mine niciodata, ci numai eu de cateva ori. Ei bine, as fi foarte bucuros de niste sfaturi. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti un prost, invata un lucru: OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM! oricat de mult te-ar iubi, odata si odata tot ar roadeo curiozitatea sa incerce altceva nu te poti impotrivi LEGII FIRII SI NATURII! nu fi prost si nu mai pune la suflet mergi mai departe si cautati alta piersica la fel cum ea si-a gasit alt carnat de papat!

4 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca ai ajuns la spital de la asta e destul de foarte grav. eu in locul tau as inchide orice legatura cu ea chiar daca asta m-ar costa inca o internare la sectia deceptionati.
degeaba astepti si speri, nu te mai vrea. asa e viata uneori, ti-o trage mai rau decat poti duce. cu toate astea trebuie sa mergem inainte.

| NumaiIdioti a răspuns:

Mai vladutz15, cel mai probabil ai 15 ani deci nu stiu ce relatie lunga a fost aia. Treci peste, vei mai cunoaste alte fete si nu vei mai repeta aceleasi greseli

| Rucsiii95 a răspuns:

Este clar ca nu te m-ai iubeste!