| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva timp m-am certat cu prietenul meu si na acum ma iertat dar noi suntem la distanta si vorbim pe net si ne vedem la webcam, si inainte vorbeam ZILNIC si ne vedeam ZILNIC si etc. Dar atunci era iarna, acum e primavara si e cald afara, e normal sa iasa mai mult dar iese zilnic si mi se pare ciudat ca vorbim o data la 3-4 zile si cand vorbim imi vorbeste foarte frumos se vede ca ma iubeste dar intra mai rar si cand il intreb de ce imi spune ca e cald afara si iesa mai des cu baietii. Credeti ca ma minte? Nu stiu daca ma mai iubeste ca inainte dar cred ca da, cum pot sa vad daca mai tine la mine? Oare ma inseala? Sau s-a saturat de mine? Va roogg raspundeti-mi sincer si vreau un raspuns pentru fiecare intrebare pe care am pus-o[nu vreau un raspuns asa in mare] daca vreti FUNDOOOII big grin Ms anticipat love struck

Răspuns Câştigător
| octtavus a răspuns:

V-ati vazut vreodata? caci daca vb prin inet, dar in realitate nu v-ati vazut niciodata, sunt putine sanse ca aceasta e iubire si ca va aduce la ceva mai mult.nu zic nimic, sunt si cazuri exceptie, dar oricum, daca te-ar placea ar fi stat mai mult cu tine pe net decit cu prietenii. e si incearca sa te indepartezi de el, nu-i scr prima, spune-i ca nu ai timp acum de discutat, ca trebuie sa iesi cu prietenele.fa asa, ca sa inteleaga ca te poate pierde si ai sa vezi com se va schimba totulwinking

2 răspunsuri:
| Alex10Rujan a răspuns:

Poate vrea si el spatiu sa il mai lasi sau poate te inseala cu una urmarestel dar eu insist pe prima

| CeVreauEu a răspuns:

Dap am uitat sa mentionez ca ne-am vazut, am fost acasa in decembrie si am stat 2 saptamani. Oricum cu el ma cunosc de cand sunt mica si eram foarte buni preteni inainte dar el mi-a cerut prietenia si am acceptat si in decembrie ne-am vazut asa ca intre iubiti si a fost foarte frumoshappy Ms de ajutor, mai astept cateva raspunsuri si dupa aia sa vad la cine dau funda love struck:*