| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

acum o luna am aflat ca iubitul meu m-a inselat, si i-am zis si eu ca m-am sarutat cu un baiat! si am decis amandoi sa uitam si sa ne iubim in continuare! i-am jurat si mi-a jurat ca nu o sa ne mai mintim! ieri m-a mintit ca doarme si pe cand a fost c pr lui nu stiu unde! inainte de asta ma mai mintit inca de vreo 10 ori tot asa! si azi, nu stiu ce la apucat si a vb foarte urat cu mine! si i-am zis ca sa nu mai fie asa, si mi-a zis ca eu am gresit si merit! si eu i-am zis inapoi ca el nu a gresit ca sa ***** cu altcineva! si mi-a zis ca ea are piz** mai faina de cat a mea! si i-am dat papuci azi! ce parere aveti? de ce a zis asta? nu mai pot!

8 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

O singura parere am: e bine ca i-ai dat papucii! Sa nu revii cumva asupra hotararii doar pentru ca iti va spune cine stie ce cuvinte dulci! Cum te-a mintit pana acum, la fel te va minti si in continuare. Judecand dupa felul in care te-a tratat, asta nu e baiat de pastrat!

| anniebox16 a răspuns:

Ai facut exact ceea ce trebuia sa faci. Nu meriti sa ti se vorbeasca asa, nicio fata nu merita, si nu ar trebui sa accepte asa ceva.Multa bafta si uita-l ca nu merita nimic. Trateaza-l cu indiferenta:*

| AndyLavy a răspuns:

Ca sa te supere, si ca sa te faca sa te simti ca ultima persoana.Asa sunt baietii. Foarte bine ca i-ai dat papucii, nu te merita. EU sunt de parere ca inselatul nu se iarta, si ca daca o faci o data o faci si a doua oara. Invata sa te respecti mai mult, si sa nu mai primesti langa tine persoane care nu te respecta si care nu stiu sa te pretuiasca pentru ceea ce esti, indiferent de cum ai fi.Baietii sunt prosti de cele mai multe ori, insa daca te iubeste poate rezista tentatiei.Si fi sigura de un lucru, orice intamplate ( ca cele de mai sus :inselat sarutat ), chiar daca decizi sa uiti, pot avea urmari in viitorul unei relatii.

| MrAlex a răspuns:

Pentru ca nu statea cu tine ca sa fie o relatie serioasa ci pentru a face sexwinking este mai bine asa decat cu unu ca el happy

| Iunona a răspuns:

Din moment ce v-ati inselat reciproc inseamna ca intre voi nu era iubire. Si cum nu te iubea te trateaza in continuare cu lipsa de respect.
Are balta peste...nu mai sta cu un somon imputit. happy

| spi a răspuns:

Pai daca avea piz** mai fainarolling on the floor) de aia a zislaughing)

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Fostul tau iubit e un nesimtit..nu te merita

| ShucarGirl a răspuns:

Ai luat decizia corecta. Daca te iubea se multumea cu ceea ce ii ofereai si nu se mai ducea la altawinking.