| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU acum o săptămână am avut operatie laparoscopica pentru varicocele si astazi după 7 zile m-am masturbat si imi este frica, se poate intampla ceva? Testiculul nu mă doare deloc si nu e umflat, cand m-am terminat a fost normal fără durere si venele sunt la fel ca inainte de masturbare, medicul nu a spus nimic legat de asta doar sa nu ma fortez prea tare, are ceva daca m-am masturbat? Dau funda

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă "te-ai terminat", atunci operația a fost o reușită și tu funcționezi ca nou.

| Bbbbbbbbbgfddd explică (pentru sierra1):

Am ejaculat normal, fără dureri si fara probleme, doar ca sunt speriat, am auzit ca trebuie sa astept 5 zile înainte sa am contact sexual si am asteptat 7

| sierra1 a răspuns (pentru Bbbbbbbbbgfddd):

Asta ziceam: funcționezi ca nou

| MihaiNicu23 a răspuns:

Daca au trecut cele 5 zile si totul a mers cum trerbuie operatia a fost un succes.

| Bbbbbbbbbgfddd explică (pentru MihaiNicu23):

Au trecut 7 zile si deja nu mai Doare nimic, doar testiculul daca il apăr putin mai tare