| GoddesWilma a întrebat:

Buna TPU`! Acum seara pe mess un utilizator mi-a dat add si eu am vorbit frumos cu el...
Intr`un timp a inceput sa ma injure
Eu banuiesc 2 persoane.
Cum as putea sa aflu` cine a fost?sad
Help! dau fundalove struck! (scuzati categoria dar e cea mai acc )

Răspuns Câştigător
| Amélie24 a răspuns:

Ca fata, iti sugerez sa nu incerci sa afli. Poarta-te demn, fruntea sus. Prefa-te ca nu-ti pasa(desi asa ar trebui sa faci). Nu iti pune mintea cu toti incultii. Data viitoare cand un baiat pune in practica violenta verbala, evita, nu te complica cu lucrurile astea, e plina lumea de idioti. And don't forget to be classy & fabulous.:*

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate experienta asta o sa te invete ca numarul de contacte din lista de mess nu are importanta, ci calitatea acestor contacte.
Nu mai da ID-ul de mess tuturor ciudatilor care ti-l cer!

| GoddesWilma explică (pentru ardnaxur1961):

Nu am dat id de mess doar la colegi vecini si cunoscuti`...si nici pe facebook nu am id`ul afisat la informatii. happy ca sa pot spune ca de acolo il are...

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru GoddesWilma):

Ideea e sa nu dai add oricui iti cere.

| cuvant a răspuns:

Cineva s-a simtit inferioara/inferior tie. Daca vrei sa afli ceva s-ar putea sa te ajute doar sa dai un search pe google. E posibil sa te duca la pozele unor persoane.

| Marutza1999 a răspuns:

Eu zic sa uiti de asta...probabil ei au facut-o tocmai casa te enerveze, sidaca nu le dai atentie, nu o sa te mai deranjeze.In schimb daca esti nervoasa si suparata, inseamna ca planul lor a reusit iar tu le-ai cazut in plasa.winking