| Mw0P a întrebat:

Acum trei ani am cunoscut o fata trecand timpul am devenit prieteni foarte buni, ea trecea printr-o perioada foarte nasoala (nu pot sa intru in detalii) in fine, eu am inceput sa simt pentru ea ceva in plus, m-am indragostit de ea si i-am spus asta, ea a spus ca simte la fel pentru mine. Relatia a mers foarte bine, apoi a inceput sa se distanteze de mine sa ma trateze cu indiferenta... a inceput sa se certe cu mine din orice. Intr-o zi eu mergeam prin parc, ma plimbam si am observat-o cu un alt baiat de care aceasta mi-a povestit... "L-am cunoscut la repetiti, ne intelegem bine happy stai linistit nu simt nimic pentru el, Te iubesc" dar se pare ca stia sa minta si eu am crezut sad Am vazut ca au inceput sa fie din ce in ce mai apropiati cu mine vorbea cand apuca "era ocupata" :l, In fine am continuat asa pana cand am vazut-o sarutand-ul pe acel baiat. Eu am pus punct ne-am certat, pentru ea nici nu a contat ce ii spuneam. Acum vreau sa va intreb daca mai are rost sa continui eu inca tin la ea, o iubesc voi ce parere aveti mai are rost sa lupt pentru ea?
Va Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Nu face greseala asta, nu se va schimba nimic.
Ignoro, in momentul de fata face parte din trecut.
Daca iti da mesaj ea si iti cere sa va mai dati o sansa, poate da, dar atat timp cat tu nu ai gresit cu nimic, tot tu sa fii ala care se roaga... NU!

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu are rost.

| Emilian65 a răspuns:

Eu zic sa o lasi sa-si continue relatia cu baiatul acela si tu sa-ti gasesti o fata care sa te iubeasca cu adevarat.

| Oana92 a răspuns:

Ti-a dovedit o data ce poate. De ce te incapatanezi sa mai lupti pentru ceva ce nu are sens?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca te insala de cand ai spus ca s-a combinat cu tine cand trecea printr-o perioada nasoala. Acum, imi pare rau ca nu am putut sa-ti dau eu vestea cea mare... Pot sa spun ca esti un sclavete iar pentru ea nu a meritat sa lupti niciodata dar nu ma satisface la fel de mult pe cat m-ar fi satisfacut sa-ti spun ca te insala si nu da doi bani pe tine sad. Cu placere!

Era sa uit, singura modalitate prin care te poti face si mai tare de ras si sa-ti demonstrezi inabilitatea de a-ti folosi obiectul neidentificat atasat de gat ar fi sa o si ierti cand se va intoarce la tine, lucru pe care ti-l recomand cu drag.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Daca a ramas cu el si nu iti da nici un semn, atunci nu ai pentru ce sa lupti. Daca mai are vreun interes pentru tine, poate ca a fost doar o greseala facuta intr-un moment de slabiciune al relatiei voastre, iar acum te va pretui.

| alexutza22098 a răspuns:

Viață uneori este nedreaptă oricine greseste, însă dacă sa întâmplat lucrul acesta odata îmi pare rau sa iti spun că îl va mai repeta mai bine tine capul sus mergi mai departe stiu ca nu e usor dar mai bine să doara o dată decât să se repete la nesfârsit.Ai să cunosti pe cineva care te va iubi si aprecia asa cum esti.Mult succes!

| Mw0P explică:

Va multumesc tuturor! Chiar mi-ati fost de ajutor va multumesc!