| Ella_5215 a întrebat:

M-am cunoscut cu un baiat pe net, nu ne-am vazut, dar simt ca il iubesc. E posibil asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Aliutza a răspuns:

Da, e posibil. Asta mi s`a intamplat si mie inainte sa il vad pe iubitul meu, cu care sunt si in ziua de azi.
Va doresc succes amandurora!

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu te-ai uitat la emisiunea Marinei Almasan astazi.sau cand o fi fost? Intereseaza-te.

| katy a răspuns:

Se poate asa m-am intalnit si eu cu fostul si am stat 2 ani dar din cauza distantei am fost nevoiti sa ne despartim, actualul. tot asa din joaca ne-am luat pana am dat-o in serios si acum ma mut la elhappy

| clauss a răspuns:

E posibil sa te indragostesti de,, imaginea,, lui in asamblu, sa te indragostesti de discutiile purtate cu el, dar nu te poti indragosti de o persoana pe care nu o cunosti bine, nu ai vazut o, ai grije sa nu suferi dupa aceea

| nicol20 a răspuns:

E posibil dar nu este de durata

| Optimus7 a răspuns:

Se mai intampla sa iubesti pe cineva pe net. Am mai auzit de astfel de cazuri si au ajuns sa se insoare.

| kataking12 a răspuns:

Nu cred ca este posibil.
si mie misa intamplat. dar cu o fata.
dar nu este posibil.