| XxXBossXxX a întrebat:

Am 12 ani. Cred ca m-am {INDROGOSTIT} de o fata de la scoala. Cand vorbesc cu incepe sa rada si ii place... Ma intreb daca ma place si pe mine. Chestia e ca rade doar la mine straight face! Dau funda daca imi spuneti ca sa fac sa ma placa. Va rog ajutati-ma o plac din clasa 1. Cred ca incearca sa ma sarute...

Răspuns Câştigător
| losseru a răspuns:

Asa am patit si eu la varsta ta...
Exact la 12 ani
Daca iti place de ea, n-ai decat sa-ti incerci norocul
Dar ai grija ca aceste fete sunt cam nemiloase>>Te fac de rahat!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DolceKiss a răspuns:

Pai invit-o la un suc. Bafta

| geocarul a răspuns:

Fa-o sa rada si glumeste cu ea ca sigur o sa te placa continua tot asa si dupa o saptamana intreab-o daca te place

| Pintoiu_Raresh_1993 a răspuns:

Sincer... cred ca esti prea mic pentru iubire si alte chesti mai ai si tu rabdare 2, 3 ani.Ce zici tu aici sunt doar iluzi, sau mai exact ce iti doresti tu sa se intample, ea cred ca nu ca gandeste asa. Daca nu iti convine parerea mea si inca crezi cu ardoare ca si ea te place, du-te la ea si spui direct ''te plac si etc. tu ce crezi? Am vreo sansa de a ma placea si tu (ea poate sa ''da'' dar subliniaza ideiea ca iti place de ea mai mult decat ca un amic''
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| XxXBossXxX explică:

Imi este frica sa-mi stric reputatia