| Deszire a întrebat:

Buna TPU am 12 ani plec pe 13 ani si uite ce am patit:
am impresia ca nici un baiat din scoala nu ma place
unele prietene ale mele care sunt poate mai urate ca mine si-au gasit priteni ba chiar prieteni care le plac pe ele enormlaughing
am avut odata un prieten dar sora lui si o fata care il placea mau amenintat si cear mi-au dat o palma crying
acum acel baiat o place pe o prietena buna de-a mea cher o place si ma doare pentru ca inca si eu il mai plac.
dar intrebarea mea este :
e posibil ca nici un baiat din scoala sa nu ma placa?cryingcryingcrying

18 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Poate ca da, poate ca nu. Nu se stie de ce intotdeauna baietii sunt atrasi aproape intotdeauna de fetele urate. Daca esti cea de la avatar sa stii ca esti chiar frumusica.
http://hi5.com/......otoUser.do
Uite! Asa arat eu si in trecut primeam solicitari de "iubire" numai de la cine nu doream pana cand mi-a cerut prietenia un coleg si suntem si in acest moment impreuna.
Iubirea iti poate aparea in fata oricand, nu se stie cand.

| RobertTmroo a răspuns:

Nu te framanta cu asta ca nu ai prieten, din punctul meu de vedere inca chiar e prea devreme, sunt frumoase sentimentele pe care le simti si tocmai de aceea lasa-le pe celelalte colege sa se agite cu asta, tu ai grija de tine sa fi exact asa cum esti si mai incolo ai sa vezi ca o sa fi si tu placuta de altii tocmai pentru asta ca ai personalitate, esti calma, iti vezi de scoala..., dar sa stii ca chiar daca tu ai impresia ca nici un baiat nu te place, eu sunt sigur ca sunt baieti care te plac, au o parere buna despre tine doar ca poate le e frica sa ti le arate, sa mai stea de vorba cu tine, probabil ca nici anturajul in care esti tu acum nu e cea mai potrivita, dar asa e la varsta la care esti tu acum, personalitatea inca e in curs de maturizare, si pana la urma ai sa vezi ca nu va fi tot timpul asa, o sa fie bine mai incolo, mai asteapta putin.
Bafta la scoala si ai incredere in tine happy!

| ionut7782 a răspuns:

Orice fata este frumoasa in felul ei. poate ai comportamentul mai neadecvat pentru a atrage baieti.incearca sa fii mai cumintica sa vb frumos fa niste schimbari la tine.si se va schimba situatia.succes

| Dєєค a răspuns:

Dupa parerea mea nu conteaza ca te preocupa asta de la 12 ani in loc sa invetilaughing. Adica nu zic ca nu ar fi mai bine, dar copii din ziua de azi s-au schimbat deci nu e de mirare. Pai sigur te place vreun baiat din scoala dar poate e mai timid si inca nu are curaj sa iti spuna:*. Si prietenele tale au prieten poate pentru ca sunt mai prietenoase sau stiu mai bine sa se integreze happy. O sa vezi ca o sa ai si tu prieten>big grin

| zeitaana a răspuns:

Asa ceva NU e POSIBIL!
Sigur e cineva care te place` o sa aflii tu cat de curandwinking cinebatting eyelashes

| Crina_8634 a răspuns:

NU, nu e posibil pentru cu esti o fata frumoasa din cate vad pe hi5. Dar probabil cel care te place nu vrea sa o spuna inca. Fiecare om are un caracter diferit; Unul e mai orgolios, altul e mai timid si la varsta ta multi nu vor neaparat o prietena. Asteapta sa mai cresti si sa vezi atunci dintre cati baieti va trebui sa alegi unul. Pana atunci, tine-te de scoala si distreaza-te in felul tau cu prietenele. Nu te supara pentru nimicuri din astea caci nu e vremea inca.

| Отilia a răspuns:

batting eyelashes Păpuşa şi eu la vârsta de 12 ani ziceam prietenelor mele " Ce să fac pentru ca nu mă place nimenii?" Din asta smug Credemă când vei împlini 14 sau ceva de genul îţi vor sta unul peste altuuuu :X Şi atunci vei zice " Doamne cum să scap de toţii ca mă sufocă" :* Ai încredere în tine, kiss baftă iubitabatting eyelashes.

| Papusik_4304 a răspuns:

Nu are cum sa nu te placa nici un baiat din scoala ...si esti destul d mik. daca nu ai prieten asta nu inseamna ca gata e sfarsita lumeatongue

tu fale in ciuda ca nu ai prieten ca e mai bine asa ca nu ai cui sai dai explicati nimanuiwinking

ai grija d tinetongue

| ZambetheCaptive a răspuns:

Nu are cum trebuie sa te placa macar 2, 3 acolo daca spui tu ca prietenele tale mai urate ca tine au prieten sigur si pe tine te iubeste cineva nu are cumwinking

| misa0missa a răspuns:

Ai 12 ani si te preocupa chestiile astea?
eu la 12 ani invatam sa pot sa intru la un liceu bun (la care am si ajuns) si abia acum ma preocupa baietii si alte chestii
parerea mea e sa te pui pe invatat ca nici nu stii sa scrii corect si o sa vezi ca unii baieti sunt atrasi nu doar de fizicul unei fete ci si de cat o duce capu'

| showtime1 a răspuns:

Exact asta e si situatia mea! Numai ca eu sunt cu un an mai mare decat tine...sincer: si eu am crezut la fel acum un an. Dar asa capeti experienta. Si cand vei fi pregatita, vei avea un prieten.
Orice ai face, sa nu te arunci in bratele primului care iti da atentie, caci nu e bine. Incearca sa nu te grabesti si lasa lucrurile sa mearga de la sinehappy

| vibe_9780 a răspuns:

La 12 ani invatam sa ma sterg la cur sad

| dilayla a răspuns:

Am citit celelalte raspunsuri, urmeazale, esti mica si nu e bine de un prieten, fa-ti multi amici si uita de ''iubiti''oricum mai ai vreo 2 ani si atunci o sa ai di belsug iubiti! Invata sa ajungi departe si atunci vor veni la usa sufletului tau numai Domni! daca nu inveti vei avea parte doar de ''...''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa te preocupe asta.esti mica. daca o arzi deja cu prieteni, nu o sa ajungi bine. ocupate de scoala mai bine decat de iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In scoala sunt prea multe fete si prea multi baieti ca sa te indragostesti pe bune de cineva.
Umbli din floare in floare mai multe.
Eu iti recomand sa cauti relatii in afara scoli ca asa nu o sa gasesti.
Si unii baieti care nu au tupeu nu abordeaza o fata frumoasa pentru ca le este teama sa nu fie respinsi.

Pe mine ma abordat un baiat timid, si in ce fel laughing.
Ma trezesc cu un coleg de clasa ca cutarescu i-a spus lui sa ma intrebe pe mine daca vreau sa fiu cu el, aolo ce drecu mai e si asta waiting conferinta de presa. Bye'bye love!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are rost sa te strofoci din cauza unu baiat si eu am 12 ani jumate si chiar nu a intereseaza sa am ui iubit, pe mine cred ca ma plac niste colegi dar eu nu sunt deloc dispusa sa spun inca unui baiat te iubesc si sa fim impreuna acolo dupa 14 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are cum sa nu te placa nimeni, inca DOMNUL nu ti la scos in fata dar mai asteapta si ca celelanta raspunsuri tine-te de carte invata ca baetzi vor fi atrasi de minte dar si de fizic deci mai ast pe la 15 ani.

| aneta_3701 a răspuns:

Buna, da e normal si la varsta asta sa ai sentimentul dragostei, poate acum copilareste, dar oricum, nu ti fa griji, viata abia incepe, important e sa depui efort si sa inveti bine, sa fii desteapta si vei vedea ce succes vei avea in toate.