| OriginalRecipi a întrebat:

am 12 ani si am facut sex cu prietena mea ( eu sunt fata) si imi este frica de o posibila sarcina. Ar trebui sa iau pastila de a 2a zi?

Răspuns Câştigător
| nocturnalmagic a răspuns:

Nu este necesar, fecundarea ovului (aparitia unei sarcini) este realizata de un spermatozoid ( celula sexuala barbateasca) in lipsa acestuia nu are loc nidarea, adica nu este absolut niciun pericol

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din pacate pentru tine gluma e doar penibila nicidecum amuzanta

| Elide a răspuns:

Doamne,mare e gradina ta! laughing laughing

| JustStitch a răspuns:

Ce sex ati facut voi? Nu poti ramane insarcinata decat daca faci cu un baiat

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Da... si din pacate e posibil ca (,) copilul sa aiba glume la fel de proaste ca tine.

| irrumator30 a răspuns:

Tu n-ai ce face cu viata ta la 12 ani, fato? Pune mana pe carte si invata, lasa prostiile, si activitatile astea pe cand ai minimum 16 ani.

| Horusss a răspuns:

Draga,este trist ca te plictisești așa de tare încât scrii asemenea aberații.

Sfatbig grinata viitoare cand inventezi lucruri încearcă sa faci sa fie mai realiste.

| Borsecuț a răspuns:

Dacă sunteți amândouă fete nu ai cum sa ramai însărcinată... Ca sa ramai insarcinata trebuie ca sperma sa fecundeze un ovul. Sperma-pe care o ai doar barbatii. Ovulul-pe care il au doar fetele carora le-a venit deja ciclul. Grea gândirea asta. Plus ca pilula de a doua zi este foarte periculoasa și se ia numai în cazuri extreme, în niciun caz de un copil! Se vede câte cunoștințe ai. Nu ai decât sa o iei dacă îți e așa frica sa Îți garantez ca organismul tău va fi dat peste cap...

| AlexCostacheDinRai a răspuns:

Ahaha ma faci sa rad