| TheSeDaN001 a întrebat:

Buna TpU.! Am 12 ani si imi place de o fata.Dar eu nu stiu daca ma place sau nu ..si nu stiu ce sa fac ca sa ma placa... Va rog dati`mi niste sfaturi ce sa fac.

Funda happy

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sfat: pregateste-te pentru scoala.
O vei vedea acolo.

| ShadowGhost a răspuns:

Hey,buna.Mai intai imprietenestete cu ea, vezi daca aveti lucruri in comun si vezi ce ii place.Afla informati despre ea iar de ziua de nume sau ziua ei iai ceva dragut si deosebit.Incearca sa vorbesti cu ea,sa fi aproape de ea si cand crezi ca atrecut timp suficient, iar ea vorbeste foarte des cu tine atunci spune-i ca iti place de ea. Poti sa iesi cu ea afara si sa ii spui ca ii sta bine, sau arata bine in respectiva bluza, fusta, pantalon e.t.c, depinde cum s-a imbracat.

| Reginald a răspuns:

Spune-i ca o placi, ca vrei sa fi cu ea, comporta-te frumos, cand altii o,, necajesc,, i-ai apararea, spune-i ca vrei sa fi cu ea, daca refuza, ai mare noroc, poti sa inveti. Daca accepta, asta e...