| Siracuzia a întrebat:

Am 13 ani.De ceva timp m-am apucat de compus.Acesta este blogul meu cu toate creatiile:
http://fredoomtodream.blogspot.com/
Am nevoie de o parere. Vreau sa stiu cum vi se par blogul, creatiile, melodiile de fundal, totul. Vreau pareri sincere.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

M-ai facut sa plangcryingSincer.
Am citit tot...nu stiu,e superb
E cel mai frumos blog pe care l-am citit,si muzica,tot.
Sunt o sentimentala de fapt, si ma regasesc in tot ce scrii

Inca o dovada ca dragostea nu are varsta
Continua tot asa, e minunat.

| bianca9422 a răspuns:

E superb
chiar ai talent si sper sa ajungi intr-o zi o mare mare scriitoare
ai merita!

sa nu te opresti aici te rog!
sa publici o carte si sa vi aici, sa ne spuni noua primii, utilizatorilor TPU

ai grija happy

| Musique a răspuns:

Sincer! Cred ca este unul dinte cele mai frumoase bloguri pe care le-am vazut vreodată.E atat de sincer, si de ''înţelept''.Îmi place foarte mult cum compui ideeile, cum le explrimi.Printre rândurile fascinante se poate regasi orice visător,oricine are sufletul pustiu,dar plin de bucurie. Eşti o visătoare,care exprima totul prin cuvinte fascinante.A,ăi melodia aleasă,chiar dacă nu este pe gustul meu,e foarte bine aleasă, se potriveăte foarte bine cu [,] cuvintele, cu [,] construcţile pline de iubire pe care le-ai creeat.

| Diavolulestefemeie a răspuns:

E totul frumoslove struck Nu am cuvine...thinking Pt o fata de 13 ani esti foarte creativasmug

| NoSmile a răspuns:

E foarte frumos. chiar ai talent, nu te oprii aici. bravo tie.

| firelord66 a răspuns:

Mi-au placut!

| tania_3947 a răspuns:

Mamaaaa...e cel mai frumos blog care l-am vazut... bv :X