| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU am 13 ani iar lungimea penisului meu este de 19 cm, este normal pentru varsta mea?

9 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

La 13 ani 19 cm? Ori minti ori esti super dotat big grin Cred ca 75% din barbatii maturi n-au un asa penis iar tu la 13 ani?
La maturitate vei avea 25-30 cm laughing))
Nu, nu cred ca e normal...

| LoveSleep a răspuns:

La mine e invers, hehee.

| ywar a răspuns:

M-am saturat de dobitoci care pun intrebari doar de dragul de a fi puse. Tu faci parte sigur din categoria mai sus mentionata si in plus mai ai si o calitate: Esti las! Pui intrebari pe anonim.

| MskDesign a răspuns:

Daca este adevarat ceea ce zici, cred ca la maturitate vei avea probleme cu femeile.

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Ai 19 ani și puța de 13? Cam mică.

| lBroken69 a răspuns:

Da,e normal, poţi să faci dragoste cu maică-ta.Sau du-te si culcă-te cu o iapă, o să o faci fericită.

| Meez a răspuns:

Magnet de gagici. laughing
Dacă e adevărat de zici, nu cred că este normal. laughing

| loredana256 a răspuns:

WOau! Esti un băietel dotat. Ai penisul de19 cm cand este in erectie sau Cand este fleasca?
O sa ai cea mai fericita femeie probabil