| anonim_4396 a întrebat:

TPU.Am 13 ani.Multi o sa spuna ca este o intrebare stupida, dar nu stiu ce sa fac! Cred ca in curand o sa ma sarut cu un baiat de 16 ani si nu prea stiu cum se "da un mozol". Vreau ca dupa sarut, baiatul sa ramana placut impresionat.Niste sfaturi, ceva? Nu prea stiu sa ma mozolesc.Multumesc mult. Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| xXx_6966 a răspuns:

Nuti fie frica.le mine a mers foarte bine.acea persoana nici nu si-a dat seama ca la mine a fost de prima oara,, totul va veni de la sine.nu uita. fiecar persoana saruta diferit,, uitate la acest video poate te ajuta cu ceva
http://www.youtube.com/watch?v=Ns0j2h_guzg

| Sânzăăă a răspuns (pentru xXx_6966):

DĂ'FUQ?!?
Ce vrei să-i faci copilei?

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Are 2 înțelesuri ( 1) Dacă ea este ceva mai sumar îmbrăcată, o sărută pe individă, unul, care nu prea știe să sărute, o umple, bine, de bale, el crezând că o sărută, pe unde nu are haine pe ea, dar îi și șifonează,/ mototolește foarte bine hainele, cu care este ea îmbrăcată. Și ea își mozolește partenerul de mozol, cu aceleași efecte. După mozolul respectiv, fata se întoarce la mă-sa cu hainele foarte șifonate/ mototolite. ( Mă-sa vorbește cu o prietenă la telefon, și îi spune: Uite dragă cum trece timpul! Fiică-mea s-a văzut cu un mucos de vârstă ei și mi-a venit acasă mozolită toată! Ca mâine idioata asta a mea, va avea chef să se și f**ă. La care prietena îi răspunde : Vine Apocalipsa, dragă, ce noi două, la vârsta ei, făceam așa ceva. Dragă totuși cu toate că ție, îți vine mai greu să discuți cu fiică-ta așa ceva, trebuie să o înveți, cum se evită o sarcină. Auzi ce mă învață! Să-i dau idei, idioatei mele. Mai bine o înveți din timp, niște treburi, să nu te trezești cu ea, cu burta la gură, când încă, nu a terminat facultatea. /// 2) (Acum) Fraierii folosesc acum termenul mozol și pentru sărut cu limba. Că în timpul mozolului (1) se sărută și cu limba asta se subânțelege.

| shtephie a răspuns:

Ce expresii aveti laughing Te referi la french kiss laughing omg...
Stai linistita totul vine de la sine, nu te mai gandi atatahee hee
" a da un mozol" i-auzi ce expresie urata...

| Eeu a răspuns:

Stii sa dai limbi la o inghetsata? Stii.

Ei bine cand dai un mozol nu trebuie sa stii nimic interesant pentru ca totul vine de la sine. big grin
Trebuie doar sa te joci cu limba. big grin

Dar oricum. vei vedea ca totul vine de la sine. big grin

Si alte tehnici mai avansate vei afla pe parcurs. big grin. adica mna. cum sa faci cu limbutsa si asa mai departe big grin.

| BurnInHellSucker a răspuns:

Laurentiu iubire, stim ca asta e cea mai mare fantezie a ta si asta astepti tu de la o fata pentru ca tu esti prea cacaios sa ai curajul sa saruti dar nu mai abera. fata sa nu cumva sa il iei in serios pe asta sa te trezesti sa saruti oamenii din senin laughing iandreea foarte bun raspuns, dar totusi nu e prea mare pentru ea, prima data trebuie sa fie cu un baiat mai mare sa o ajute.

| kantorlaurentiu a răspuns:

Pai foarte simplu te lasi condusa de val si il saruti cu limbuta in gurita.incearca sa fi cat mai pasionala (daca vrei sal lasi uimit sarutal pe neasteptate si nu neaparat °mozol°un sarut dulce si mai lung un pic pe buze mai apasat...o sa vezi ca o sa ramana impresionat mai ales daca il saruti in timp ce vorbestewinkingpeace...succes

| stefania1997 a răspuns:

Chiar e o intrebare stupida

| Pixie_6145 a răspuns:

Vrei sa te invatam cum sa.ti bagi limba pe gat cu ala?! Scz expresia...

| iandreea a răspuns:

Roxana, nu mai folosi termenul „mozol" ca ma zgarie pe creier si da dovada de incultura. Cat despre sfat, te sfatuiesc sa lasi baiatul sa conduca situatia, si vei vedea ca totul vine de la sine. Nu exista o tehnica... fiecare saruta intr-un alt mod, deoarece suntem unici. O parere personala, de care ar fi bine sa tii cont este ca baiatul e prea mare pentru tine. Incearca sa vorbesti si cu mama ta despre lucrurile astea, pentru ca mama poate sa fie cea mai buna si sincera prietena a ta.

| PopAndreeaMaria a răspuns:

Pai...Nu-l mai lasi sa vorbeasca il saruti pe neasteptate o sa fie prastie o sa lesine.

Bafta Roxy!

| n00b a răspuns:

Totul vine de la sine.nimeni nu s-a nascut invatat sa sarute(mozoleasca) laughing