| DianaBailey a întrebat:

Eu intr-o zi, am mers la o colega de-a mea (Eliza). Sa ne jucam cu papusile ca copii, pai suntem copii. Dupa ce am venit acasa, m-am intalnit cu o fata. Nu o cunosteam ea a fost ranit rau la un picior. Eu i-am dat o mana de ajutor. Am incercat dar nu puteam parca, nu exista. Dupa un timp imi amintesc ca am vazut o lumina alba si apoi am lesinat. Dupa vreo 2-3 minute m-am trezit parac era-m in rai! Am putut sa o ating. Am atinso. Am simtit un aer rece dupa ceafa. Eu m-am sperit in in cateva minute m-am trezit acasa in pat. -Scumpo ce s-a intamplat acolo?! zise mama. -Habar n-am stiu doar ca al vazut o lumina alba si sbam, m-am trezit in pat! -De alta data nu mai cal ci acolo in viata ta. Ai inteles? zise mama cu un glas mai tare. -Eu, de atunci nu am mai calcat la blocul (Anele) unde era colega mea (Eliza). Vorbesc serios totul e real! Daca nu ma credeti... Nu ma credeti

1 răspuns:
| valentino52 a răspuns:

Probabil te-ai lovit si ti s-a facut rau... sa fii mai atenta de acum!