| kidaaзo3 a întrebat:

Am 13 ani si imi place de un tip cu 2 ani mai mare decat mine. Intrebarea mea e cum se saruta prima data? Va rog ajutati-ma. O sa iesim cat de curand si vreau sa " invat" sa sarut

Răspuns Câştigător
| Silvya18 a răspuns:

El e cu 2 ani mai mare trebuie sa stie cum, doar ''lasate dusa de val'' o sa se primeasca de la sine sarutul. la mine cu prietenul mai mare decit mine cu 4 ani asa s-a primit. succes la sarutat :*

4 răspunsuri:
| FlyingSoul a răspuns:

Daca va incerca sa te sarute lasa-l pe el sa o faca (pentru prima oara asa e mai bine) dar totusi scrie p google How to Kiss si vei gasi cate ceva PS:eu am 15 si inca nu m-am sarutatsad

| albina a răspuns:

Sa nu ii bagi limba pe gat laughing. suna funny, dar mare atentie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa'te purtata de valhappynu trebuie sa te gandesti prea mult la momentul ala...nu se va intampla nimicwinking si nu exista o definitie pentru sarut...Succes!:*

| I0nutzU a răspuns:

Buna...chestia cu sarutatul nu prea o inveti nu e ca o lectie. cand va veni momentul respectiv totul vine de la sine,,, asa a fost la mine