| Lulutzsu a întrebat:

Am 14 ani si 1, 50.Am o problema.Cand as vrea sa imi "belesc" penisul am o "ata" care il tine acolo si este foarte dureros iar cand este "sculat" nu se "beleste" deloc.(scuzati termenii, nu stiu cum se zice in termeni medicali). Penisul meu este foarte mic.Are legatura cu cresterea mea?

Răspuns Câştigător
| w0rkSpace a răspuns:

Da are legatura cu cresterea ta da stai linistit ca ai timp pana la 20 ani sa cresti si tine minte penisul are cam minim 16 cm la 18 ani. deci stai linistit ca ai cu cewinking Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

3 răspunsuri:
| Keepitpink a răspuns:

Esti virgin copilehappy

| Brigi_5231 a răspuns:

Toti aveti aceeasi problema. Cap gol ce esti raised eyebrows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,ata aceea se rupe cand iti vei incepe viata sexuala, e normal sa te doara.Totul are legatura cu dezvoltarea ta!