| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si am si eu o problema.am penisul de 6 cm lungime.Ce as putea sa fac sa il Maresc.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Nimic, ești cumva grăsuț?
Până la 18 ani tot să crească.

16 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Taie furtunu' de la masina de spalat si lipeste-l in continuarea penisului
*trollface*

| claaau a răspuns:

Du-te fra aruncate in lac la ce iti trebuie penis mare la 14 ani, lasa-l ca o sa creasca el pana la 21 de ani ca atunci se termina dezvoltarea unui baiat si daca chiar nu se dezvolta si nu creste pana atunci poti sa incerci sa-ti faci un implant

| ramitzu a răspuns:

Ai putea sa mai faci cate o laba daca fata nu gasesti
alt sfat nu cred ca are cine sa-ti dea
roaga-te la Dumnezeu sa te ajute

| Azµre a răspuns:

Nu te lăsa influențat de anumiți useri care îți spun că ar trebui să ai un penis gigant la vârsta ta.
Atâta timp cât media unui adult este între 11, 4-14, 5 cm, nu trebuie să te ambalezi. Ești încă în creștere, te poți dezvolta mai lent până la 20 de ani tot să te dezvolți.
Te mai întreb odată ești grăsuț?

| AndreiFlepi a răspuns (pentru Azµre):

Nu pot spune cas grasut is intre is si si

| AndreiFlepi a răspuns (pentru Azµre):

Nu pot spune ca is grasut is si si ||| si iti multumes pentru sfat FUNDA

| Azµre a răspuns (pentru AndreiFlepi):

Va crește stai liniștit, nu toți ne-am născut cu el de 1 metru cum susțin alți useri. Așa că stai liniștit. O să crești și o să se dezvolte. Ai nelămuriri mă poți contacta pe privat.

| Borsko a răspuns:

O sa fii nefericit in viata

| GăbițuGabriel a răspuns:

La 14 ani trebuia sa il ai de cel putin 15 cm.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns (pentru GăbițuGabriel):

Si la 21, 25 cm? sa fim seriosi, de la 15 de abia incepe sa creasca sarpele

| GăbițuGabriel a răspuns (pentru BudăSpiritOfVengence):

Si atunci al meu de ce este de aproape 16 cm? laughing)

| dudeman13 a răspuns:

In stare de erectie?

| Necrophilia a răspuns:

Trage de el.

| rakuuu a răspuns:

Bag-o in tubu de la aspirator in fiecare zi si dai drumu cam 10-15 min laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Sau fate gay laughing)))

| Dony91 a răspuns:

Trage tare de el pana vezi ca se lungeste laughing)