| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am 14 ani si imi place de un baiat care are 15. Vorbesc cu el tot timpul si mi-a dat cateva semne mai subtile asa ca ma place..Cum sa fac sa aflu sigur daca ma placewinking? Multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pune-ti o prietena sa-l intrebe daca te place.

| Danysan a răspuns:

Nu te inteleg de ce te mai agiti atat ca vad ca esti frumoasa si adorabila laughing. Glumesc. Incearca sa bati apropouri subtile, agita-l si apoi retrage-te sa vezi daca te cauta.Bate apropouri de iesit in Oras si acolo atingel subtil pe mana sa ii vezi reactia.Un Baiat care te place se comporta cam asa :
1-Sta pe langa tine mai mereu
2-Te face sa razi si glumeste cu tine
3-Nu vrea sa fi suparata si sufera si el cand tu o faci
4-Bate si el apropouri si iti zambeste subtil
5-Iti spune ca esti Frumoasa si adorabila
6-Vb cu tine ore in sir si se intereseaza ce ai facut in decursul zilei
7-Sta cu tine la tel din motive care mai decare mai ciudate numai ca sa vb cu el si sa iti auda vocea mai mult.
8-Iti face cadouri si iti da flori de ce nu!
9-Cand te intalneste da sa te sarute, sa te Imbratiseze, sa faca atingeri cu tine
10-Daca te saruta si iti spune in fata e clar!

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru Danysan):

Multumesc! Dar cum am mai zis el e foarte timid..si na.e aiurea

| D0zaDeWise a răspuns:

Daca el te va placea la sigur ca iti va da de inteles! Ai rabdare si asteapta...Bafta!

| Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii explică (pentru D0zaDeWise):

Am.dar el e timid si n-a mai fost cu nimeni pana acum si na..Nu imi zice nimic big grin

| frumusikaaaaa a răspuns:

Asteapta momentul potrivit, pana la urma crede-ma ca se a dezvalui!