| Miruna_9284 a întrebat:

..Cum aflu daca un baiat ma place? Mai tot timpul vorbim pe mess, ne-am intalnit de vreo 2-3 ori, iar acum cateva zile a fost la mine si am vorbit si am ras chiar foarte mult... Oare ma place? Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| ArtemisD a răspuns:

Asta o stie el.tu ar trebui sa iti dai seama pentru ca el,in momentul in care il intrebi ar putea sa te mintawinking.
Mai degraba incearca sa te apropii de el, nu ca prietena, ci ca ceva mai mult si poate atunci o sa aiba o reactie si o sa iti dai singura seama.happy
Succeshappy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Yoanna_4969 a răspuns:

Sincer... ar trebui sa il intrebi... Mai ales daca il placi si tuhappy Si eu am fost intr-o astfel de situatie, mi-a placut de un baiat timp de cateva luni, eram sigura ca ma place si el, dar cand l`am intrebat. raspunsul nu a fot asa cum ma asteptamstraight face
Sper sa ai mai mult noroc decat mine:* Va fi greu, dar nu ai altceva de facut, si nimic de pierdutwinking Bafta!

| sHE_4618 a răspuns:

Buna Miruna. Cred ca singura solutie sigura ar fi sa-l intrebi. Daca e atat de atasat de tine nu cred ca-l va deranja intrebarea. Fa in asa fel incat sa nu afecteze relatia actuala. Succes.

| ktyi a răspuns:

Sigurwinking, funda?love struck

| andreutssa a răspuns:

Parerea mea e ca te place, nu ai cum sa te simti bine cu o persoana pentru care nu ai nici un interes happy
dar la fel ca sHE, iti recomand sa ii pui o intrebare, sau sa abordezi subiectul happy

| Arkwright a răspuns:

Hey, Miruna...ar trebui sa simti daca el te place sau nubig grin sau daca profita de tine in cel mai rau caz, oricum dupa spusele tale pare sa te placa big grin funda?:X:X