| Natalia1997 a întrebat:

Buna TPU ! am 14 ani si sunt la prima relatie , iar prietenul meu este le fel (el e primul meu iubit , iar eu sunt prima lui iubita) ne-am mai pupat de cateva ori , dar acum vreau sa ii sucesc mintile de tot (cu un sarut sau cu un pupic) , cum pot face asta . va rog ajutati-ma ! care il inebuneste de tot primeste funditza!

2 răspunsuri:
| victoR1k_1606 a răspuns:

Off, de ce totul trebuie sa se rezume la sarutat? fii tu insuti, daca va placeti reciproc e cel mai important big grin

| AnAiLuI a răspuns:

Sarutul prea putin conteaza, orce om saruta in felul lui. Fi naturala si comporta`te ca atare...