| AlexandraAna a întrebat:

Buna tpu.Am 14 ani. Vreau sa ma ascultati.La banchetul de sfarsit de clasa a8a diriginta si colegii mei s-au dus la un muzeu care era mai departe hotel si eu am ramas la hotel pentru ca eram cam obosita si impreuna cu mine a ramas inca un coleg ne-am dus in camera lui cu gandul sa vorbim sa radem ca intre colegi.Cand am intrat colegul ala m-a inchis in camera si mi-a zis daca vreau sa fiu cu el[el stiind ca-l plac] si asa ne cunoastem de mai mult timp... blabla si am inceput sa ne pupam si la un moment dat m-a dezbracat si am facut sez protejat. Dar dupa i-am zis ca e de ajuns nu mai vreau. m-a batut si a zis ca daca zic il ce o sa imi faca ma omoara si m-a legat cu ceva la gura si la ochi si mi-a tras-o vreau sa va zic 2 ore in continuu. Eu nu am stiut ca o sa fie asa |crying regret ca am facut-o de la 14 ani ce ma fac TPUcrying?

Răspuns Câştigător
| Rianana a răspuns:

Wow.ce trist crying..sincer m`a impresionat mult povestea tah. Cel mai oribil lucru care i se poate intampla unei fete. Draga mea sad ..Eu zic sa vorbesti cu parintii tai si sper ca te vor intelege pentru ca de aceea is parinti sa isi inteleaga copii happy. Stiu ca probabil o sa te prinda rusinea dar ia-o usor, mergi incet si o iei frumos cu inceputul. Ar fi mai bine ca intai sa vorbesti cu mama ta pentru ca ea sunt sigura ca o sa te inteleaga, dar nu uita si tatal trebuie sa stie despre intamplarea asta cruda indiferent ce reactie are. Nu prea crd ca are acel tampit ce sa iti faca. pana la urma s-a terminat scoala si mergi la liceu >big grin

| Rianana a răspuns (pentru Rianana):

O sa ai nevoie de recreere un psiholog ceva care sa te faca sa treci peste trauma asta.Viata merge inainte si nu uita ca el a abuzat de tine tu nu esti de vina el merita pedepsit.Va trebui sa depui plangere.Bft si grigi de tine!:*

19 răspunsuri:
| anniebox16 a răspuns:

Vorbeste cu parintii si dupa aaceea mergeti la politie:*

| Azµre a răspuns:

Spui lu mămica și tăticu asta faci. Se cheamă viol ceea ce a făcut respectivul.

| DarkBlood32 a răspuns:

Hai lasă-ne domn'soara cu glumele. Tu crezi că noi te credem că ăla ţi-a tras-o vreo 2 ore? Să fim serioşi.

| vitbsk a răspuns:

Ouch, zici că te-a forţat?
Trebuie neapărat să vorbeşti cu unul dintre părinţi şi eventual să depui plângere, dacă a abuzat de tine.
Dacă, a trecut mult timp de la act, o să fie greu să dovedeşti ceva, dar oricum intră la corupere de minori.
Acum, că trăieşti cu trauma în suflet, e bine să mergi şi la un psiholog, nu ţine otrava în tine, pentru că te va urmări şi o să începi să te urăşti, după.
Şi ai o viaţă în faţă.

| Deniisaaa a răspuns (pentru vitbsk):

Sfatul meu este sa vorbesti cu parinti si..nu stiu sa te duci la politie

| schmoll a răspuns:

cryingwoi..tot mai multe hiene in fiecare zi apar, ce jeg...nu ti-e frica de el,tra sa vorbesti cu parintii tai, ei te vor intelege, trebuie sa te calmezi, el va plati, iti va fi greu dar vei trece peste...las ca nu-i capat de tara

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

Pastreazati calmul, fetele isi pot incepe viata sexuala mult mai devreme decat baietii, mai precis dupa prima menstruatie, din ce spui tu acolo ai fost violata, te duci la politie si depui plangere ca pana la urma ce iti poate face un mucos de 14 ani, eventual iti trebuie un certificat de la medic insa sa nu treaca mai mult de 3 zile, iti recomand sa mergi si la un psiholog

| stef112 a răspuns:

Lol pai din cate ne spui la inceput ai vrut si tu... deci nu cred ca poate sa ii faca mare lucru politia. nu ai nici probe si pana la urma el nu ti-a facut nimic doar ca a vrut o senzatie pe un timp mai lunglaughing glumesc nu stiu du-te la un psiholog.

| plosnitapufoasa a răspuns:

Vorbeste urgent cu parinti. mi-e mila de tine ii foarte naspa la 14 ani sa fi violata.ca mie mi se pare a fi viol.nu regreta ca ai facut-o la 14 ani sunt fete ce se. de la 11 am colege care au facut-o asa. in fine faza este catre sa rezolvi cu parintii
P.S nu are cum sa intre el la corupere de minori si el este minor e coleg cu ea mai mult de 15 ani nu poate sa aiba

| Daniella_4731 a răspuns:

WTF crying laughing

| alex12hot a răspuns:

Imi cer scuze nu te supara pe mine dar ma lasi cu basmele astea? Tu nu ii spui nimanui si postezi pe internet? 2 ore in continu haide mai copile vezi-ti de treaba ta

| whiteOdrink a răspuns (pentru alex12hot):

laughinglaughing maxim!

| Lopată_Georgiana_1992 a răspuns (pentru alex12hot):

Hei, poate ii e rusine, si aici nu o cunoaste nimeni. Crede-ma ca daca ti s-ar intampla n-ai mai zice asta, iti spun eu straight face Ea intr-adevar a facut o greseala facand sex cu el si unii baieti sunt cam prosti ( fara resentimente ). Daca chiar iti e rusine de parinti du-te la politie, oricum se va rezolvawinking.

| alex12hot a răspuns (pentru Lopată_Georgiana_1992):

Nu te supara ai facut vreodata sex? 2 ore incontinu nu rezista nici dracu hai mai las-o cu basmele astea posteaza pe net cu numele ei ma serios?

| yone20 a răspuns:

E tristsad...dar gandeste pozitiv...cu timpul o sa uiti, dar cel mai bine e sa consulti un medic psihologhappy. o sa te ajute sa treci mai repede peste asta.happy

| xDyanne a răspuns:

Cel mai bien ar fi sa ii spui mamei tale apoi ea te va ajuta sa-i spui tatalui pentru ca el este barbat si nah e mai altfel cu el si apoi sa mergi la politie, medic etc dar ca sa ai liniste si ca sa poti trece peste ar fi bine sa vorbesti cu un psiholog o sa te ajute mult! Si dupa ce ai fost la politie nu ai frica nu mai are ce sa-ti faca.

| GlockZ a răspuns:

Infrunta rusinea, frica si spune-le parintilor.Imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat dar bucura-te ca nu a fost ceva mai rau.''Colegul'' ala al tau o sa aiba de platit.winking

| BlackAng3ls a răspuns:

In primul rand vorbeste cu paritii tai si luati impreuna o hotarare.