| justme4yours a întrebat:

Hey!,,aseara am avut banchetul de sfarsit de clasa a opta,,a fost super incluzand faptul ca un baiat de la alta clasa mi-a cerut sa fiu cu el,ne cunoastem de ceva timp si ne intelegem super,, asa ca am acceptat,a fost super,am stat amandoi toata seara,,,dar intr-un timp la dans a inceput sa ma evite si sa se duca la alte fete, cand am vrut sa ii atrag atentia a zis ca diriginta lui era cu ochii pe el si ca ar fi tras alte concluzii cum a mai facut si alta data, voi ce ziceti? deja se saturase de mine dupa o seara? sau nu vroia sa aiba probeleme cu diriga? nu am apucat sa vorbesc cu el pentru ca nu vreau sa par pisaloaga

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Mai Leo de ce certi fata ma, de ce ( pe Legy) na-i vazut ca si ea e mica -vorba ei- " Nu am suta de ani, sunt tot tânără și eu, un pic mai mare decât tine", probabil in clasa a-9-a si e firesc sa faca boacane ca si acum, o acuza aiurea pe @justme4yours -" După ce ataci omul, la ce mai ceri scuze". Eu am crezut ca e mai băbăciune laughing si ea nu este nici inţărcată laughing de acum n-am sa mai fiu surprins de unele minuni duhovnicesti pe care le spune. Dar sa stii ca e hoata, s-a luat in leviere cu mine la o intrebare apoi s-a retras ca si la observatia ta fara a mai raspunde si apoi si-a sters postarile sa de-a impresia ca eu vorbesc cu stihiile, fantomele si moroii laughing

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dirigintă, nu dirigă!
Repede ți-ai mai făcut prieten. Ce mai urmează?
Nu te mai lăsa dusă de val, și nici disperată după el să nu fi!
Pa, pa.

| justme4yours explică (pentru Legiuitoarea):

Stiu cum sa fac sa nu par disperata si nici sa nu fiu,apoi asa suntem noi invatati sa zicem "diriga" si "dirigu" probabil esti mai in varsta si de aceea ma corectezi asa dar eu am crescut cu generatia mea nu cu a ta,poate poti sa intelegi,nu ti-o zic in nume de rau,incerc sa nu ma las dusa de val cat pot eu de mult si sa ma concentrez la fel de mult la examenele pe care le voi da luna viitoare,nu mi se pare ceva anormal sa imi fac un prieten asa repede, nu stiu ce e rau in asta, poate din intrebarile puse de mine pare ca sunt o tantaloaica dar nu e asa, stiu cum sa ma port si ce sa fac si pun intrebari de genul acesta ca sa aflu mai multe pareri, opinii

| Legiuitoarea a răspuns (pentru justme4yours):

Bună.
Nu am suta de ani, sunt tot tânără și eu, un pic mai mare decât tine.
Măi da ce matură ești!
Pa, pa.

| justme4yours explică (pentru Legiuitoarea):

laughing nu cred ca sunt matura, scuze daca te-a deranjat ce am zis eu, am zis doar parerea mea

| Legiuitoarea a răspuns (pentru justme4yours):

Bună din nou.
După ce ataci omul, la ce mai ceri scuze?
Fapta este consumată. Baftă la școală și lasă băieții mai târziu.
Pa, pa.

| Leocerba a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Daca vrei sa inveti pe justme4yours, propunandu-i forma corecta "diriginta", trebuie sa scrii cu 2 de i adica "sa nu fii disperata"(in prima ta formulare, 16:34) pentru ca atunci cand tu insati faci greseli de felul asta, e mai greu cu credibilitatea pe scari.
PS. Chiar daca fapta-i consumata, cum ai scris tu pe aici, scuzele e bine sa fie cerute, asa....in general...ca nu ne cad galoanele sa cerem scuze cand gresim dar dovedim ca incercam sa fim mai buni?

| Leocerba a răspuns (pentru justme4yours):

Eu stii ce cred despre scuzele astea? ca-s ca si ciocolata: ciocolata mancata cu masura, e buna in orice cantitati. laughing
Iar despre baieti in clasa a 8-a, daca nu s-ar uita Legi incoace, as spune ca sunt ca si ciocolata, adica mai cu masura, asa...dar pentru ca se uita Legi imi piere cheful de glume si-ti spun ca nu conteaza deloc parerea noastra! Esti tu cu el si ai tot timpul din lume sa te prinzi care-i treaba, ce naiba intrebi lumea pe net, straina de situatie?!

| justme4yours explică (pentru Leocerba):

Eee vroiam si eu sa stiu ce cred ceilalti

| Hombre a răspuns (pentru Leocerba):

Mai Leo de ce certi fata ma, de ce ( pe Legy) na-i vazut ca si ea e mica -vorba ei- " Nu am suta de ani, sunt tot tânără și eu, un pic mai mare decât tine", probabil in clasa a-9-a si e firesc sa faca boacane ca si acum, o acuza aiurea pe @justme4yours -" După ce ataci omul, la ce mai ceri scuze". Eu am crezut ca e mai băbăciune laughing si ea nu este nici inţărcată laughing de acum n-am sa mai fiu surprins de unele minuni duhovnicesti pe care le spune. Dar sa stii ca e hoata, s-a luat in leviere cu mine la o intrebare apoi s-a retras ca si la observatia ta fara a mai raspunde si apoi si-a sters postarile sa de-a impresia ca eu vorbesc cu stihiile, fantomele si moroii laughing

| mihaelaT a răspuns:

Eu zic sa-l lasi pe el sa te abordeze acum..asa o sa vezi singura daca era doar diriginta sau daca "deja se saturase" cum spui tu

| bubble29 a răspuns:

Hei. din moment ce te-a intrebat. in aceeasi seara nu are cum sa se sature de tine :* probabil diriginta..si mie mi s-a intamplat o data big grin