| anonim_4396 a întrebat:

azi am scoala altfel si noi cu diriginta, cu greu am convins-o sa mergem la munte pentru 2 zile, plecam maine. Diriginta a spus ca ne lasa sa aducem alcool si tigari (suntem clasa a 11a). Noi colegii am hotarat sa facem un foc acolo in padure sa fim departe de hotel sa putem bea fara nicio problema. Acolo o sa fie si niste fete frumoase si am "planuri" cu ele. Mi-am luat niste prezervative si vreau sa stiu, cand acestea o sa se imbete, le cred in stare, cum sa le conving sa facem sex, adica nu ma gandesc ca ar fi greu ca doar o sa fie bete, dar nu stiu cum sa imi dau seama ca o sa fie SIGUR bete, astfel incat a doua zi sa nu isi aminteasca ce am facut, sau sa o conving pe una care nu e beata sa facem. Ma puteti ajuta cu un sfat despre cum sa le conving? Nici nu ma gandesc sa fac neprotejat, nu vreau sa imi stric starea de sanatate dintr-o betie, ca dupa sa regret mai tarziu.Imi imaginez ca fetele o sa se imbete, imi iau una, o duc in camera ei si sa inceapa magia, ce sa ii spun eu sa o fac sa-si doreasca asta sa nu avem probleme mai tarziu, mentionez ca toti avem intre 16-17 ani, din ce am vazut varsta legala e 15 pentru asa ceva si ca daca fata isi da acordul, totul e bine din punct de vedere legal.

Cum sa o conving? Si dupa daca e sa afle sa nu se supere? Voi ce spuneti?
Fara chestii de genu "esti prea mic, etc" vreau sa profit la maxim de momentul acesta.

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca daca ea e asa de beata incat sa nu isi mai aduca aminte inseamna ca nu isi poate oferi consimtamantul pentru a intretine relatii sexuale si inseamna VIOL.

Dar na, daca esti atat de disperat dupa sex ai sa primesti si la pranaie stai linistit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru binele tau (din absolut t.p.d.v.) cel mai indicat sfat de urmat in cazul tau, ar fi cel de a ramane acasa pentru a evita orice posibilitate de a face o fapta IMBECILA pe care sa o regreti toata viata. Fiindca esti complet imatur d.t.p.d.v. sfatul de urmat se reduce la; ''stai pe curul tau'' baiete. big grin

| mihai69 a răspuns:

Faci cum vrei. În principiu, oricât de beată ar fi, o fată n-o să vrea să facă sex cu tine dacă nu ar face-o şi trează. Şi dacă nu e beată e chiar mai plăcut.
Problema cea mai mare e alta: e interzis (şi ilegal!) să faceți focul în pădure!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai ganduri din astea, mai bine nu pleca in excursie. Tu mergi sa te distrezi cu toti colegii sau mergi sa nenorocesti fetele?

| sofisis a răspuns:

Adica vrei sa violezi una sau mai multe fete pentru ca tu nu esti suficient de potent si barbat incat sa faci o fata sa se culce cu tine treaza....mai pe scurt laughing)))))
Penibil. Plus ca esti si pasibil de raspundere penalawinking

| Necunoscut112 a răspuns:

Sărăcuţul de tine, foloseşti prezervativ doar ca să nu îţi strici starea de sănătate... Poţi fi acuzat de viol după ce se trezeşte fata din beţie, pentru că da, este viol, ca şi în cazul în care ai folosi droguri pentru acelaşi scop. Îşi vor aduce aminte 100% ce ai făcut, oricât de bete ar fi (scoţând din calcul coma alcoolică). Cine spune că a fost beat şi nu îşi aminteşte ce a făcut, o spune drept scuză, absolut imbecilă.

| TanteMarianne a răspuns:

Ba dar esti nesimtit. In fine ai sanse sigur sa te *** cu una, adica puii mei sunt bete.Incearca si tu sa vezi fiecare cat a baut si cum se comporta.Si sa stii ca posibil sa-si aduca amante a doua zi dimineata de ce ati facut cand erati beti.
Incearca sa te dai la ea, sa o atingi(pe coapsa da exemplu,)poti si sa o saruti, fa-i complimente(in special despre aspectul fizic).Si vezi ca porti prezervativ nu doar ca sa nu dai in nu stiu ce boli si infectii ci ca sa nu ajungi tata a 5prunci cu mame diferite.

| xPanther21 a răspuns:

Si am uitat sa zic, daca e sa fie pe ciclu si fac sex cu ea, ce se poate intampla?

| JustStitch a răspuns (pentru xPanther21):

Si daca e cum zici tu si ti se rupe prezervativul in timpul actiuni si tu de emotii iti dai drumu in ea, ce faci gogule?