| Ion87 a întrebat:

Am 15 ani.Deci...penisul mi-l pot decalota, dar cand ating partea aceea ce a ramas descoperita ma doare intr-un fel.Tin sa mentionez ca inca sunt virgin.
Este ceva normal? Sau este vreo boala?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal ca inca o perioada de vreme pielea foarte fina care acopera glandul sa fie foarte sensibila la orice atingere. Ori de cate ori iti speli penisul si atunci cand faci baie incearca sa lasi glandul decalotat/dezvelit fiindca doar asa se va atenua si va dispare aceasta sensibilitate extrema absolut normala sa existe acum. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| DanielPH a răspuns:

Salut!
Lubrifiezi partea aceea sau este uscata cand o atingi? daca-i uscata, sa zicem ca-i normal
Daca o lubrifiezi si tot doare, iti recomand sa stai linistit, boli de unde? Una genitala? N-as prea crede. Aspectul presupun ca-i unul normal, nu-i iritat sau cu mai stiu eu ce, nu?

Pace si prune!

| Ion87 explică (pentru DanielPH):

Este uscata.Aspectul este normal.