| Zepy a întrebat:

Am și eu o întrebare.
Am 14 ani, un penis de 16 cm, însă am o mică problemă...penisul nu mi se decalotează decât vreo 8mm, este ținut într-o,, ață"in partea de sus a penisului...menționez încă sunt virgin.
Vreau să-mi spuneți dacă este normal și ce as putea face pentru a-mi decalota penisul
Dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca penisul in erectie nu se poate decalota, cum dumnezue stii ca ai 16 cm?
Oricum, nu are importanta minciuna asta... ca oricum nu poti face nimic cu el.
Ideal este sa mergi la un urolog sau chirurg si sa-ti rezolve fimoza, daca vrei sa-ti eliberezi glandul sa mai craesca si sa se dezvolte, ca pe viitor sa-l poti folosii si la altceva, in afara de urinare.

| Emilian65 a răspuns:

Ce sa faci? Mai multe exercitii de decalotare. Fara a ajunge la masturbare.

| Zepy explică (pentru Emilian65):

Ce fel de exerciții?

| ywar a răspuns:

Tai-o, da-o la naiba! Eu pe a mea am taiat-o cu cutter! Da-o visare!