| zZRewind a întrebat:

Buna TPU...
Am 15 ani iar prietenul meu are 18 ani.Se excita cand ma vede in bikini. si eu vreau sa il sarut pe gat sa i musc etc. Dar imi zice ca nu e nevoie pentru ca mereu este nerabdator si ma enerveaza pentru ca fac asta cu placere, dar el"Lasa ca nu e nevoie ci doar la tine" si m.a enervat. ajutor?laughing)

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca fara bikini, sa vezi atunci enervare la el rolling on the floor

| zZRewind explică (pentru corbulalbrosu):

Crezi ca nu am. facut asta?

| Emilian65 a răspuns:

Daca sti ca se excita repede, atunci de ce incerci sa-ti bati joc de el? Aceasta excitare rapida duce la niste dureri insuportabile pentru el.

| SkyPilot a răspuns:

Explica-i ca joaca asta este in doi si ca ai si tu placerile tale pe care el trebuie sa le inteleaga asa cum le intelegi si tu pe ale lui.

Răspuns utilizator avertizat
| Valentinaaa93 a răspuns:

Daca te joci te joci pana la capat, pe el il doare cand ii faci lucrurile astea.