| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 15 ani si am auzit de la un coleg ca prietenul meu vrea sa ma sarute..Si a batut apropo-uri legate de asta.Iar acum cateva ore mi-a spus ca vrea sa o facem,daca sunt si eu pregatita ( nu am mai facut asta niciodata,stiu.:\ ) Iar apoi m-a intrebat cine mai vine straight face Dar eu nu stiu cum sa-i spun ca vreau sa fim singuri, ca mi-e jena de ceilalti colegi.Stiu ca vine de la sine, dar am si ceva emotii :\ Cum sa fac sa trec peste? Cum sa fac sa ii spun ca vreau sa fim singuri?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Bria baieti vor fete de ani tai doar pentru sex, totul depinde de tine ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pur şi simplu "E un moment romantic, vreau puţină intimitate, să fim doar noi doi"

Cât despre sărut, da, vine de la sine, doar lasă-te purtată de val. [Cu măsură]

| unknøwn a răspuns:

Să fii pregătită pentru un sărut? Decilol.
Şi ăla te mai şi anunţă înainte că vrea să te sărute?!
Nimic nu ştie.
Ăsta-i farmecul sărutului, să fie imprevizibil, nu programat.
Voi faceţi fix opusul.

| Syela a răspuns:

Deci eu nu inteleg baietii care pur si simplu vin si cer prietenelor(in general la alea care is inca virgine) sa si-o traga cu ei. Adica chiar se asteapta sa zica da?!laughing Crede-ma ca daca ati fi undeva singuri si ar incepe sa te saruta, sa te atinga, sa-ti bage usor mainile pe sub haine, etc te-ai excita si ai simtii nevoia sa o faci(desii ai fi si incordata un pic cum ii orice fata cand se afla prima data in situatia asta), dar oricum te-ai si excita. Atunci cand esti excitata nu prea ai taria de a renunta(desi mai mult ca sigur ai avea ceva retineri..asa e prima data). Nu pot sa inteleg baietii astia, is niste pampalai sincer. Eu zic sa ai grija ce faci; cauta sa te simti tu bine. Daca o faci doar pentru ca ti-a cerut-o el, atunci cand o sa va despartiti o sa regreti...dar daca o faci ca sa te simti tu bine nu ai ce sa regreti pentru ca ai facut-o ca asa ai vrut tu, nu pentru al multumii pe el.winking