| anonim_4396 a întrebat:

am 15 ani sunt in clasa a 9a si am un prieten care este cu mine in clasa si azi la ora de sport ceilalti ai plecat din clasa iar noi am ramas si am inceput sa ne sarutam si mi-a pus mana la (puta) de ce a facut asta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fetele au pasarica nu puta, ti-a pus mana pentru ca vrea sa te bage in pat (este un semn ca vrea sex) si ar trebui sa-l eviti pentru ca e un nesimtit.

| Lore14785 a răspuns:

rolling on the floor) Mereu rad cand imi aduc aminte de mesajul tau.

| bambolina07 a răspuns:

Aa esti pe invers bravo tie big grin

| Darya111 a răspuns (pentru bambolina07):

Dece zici asa?happy eL e baiat. iar eu fata!?laughing cum sa fiu pe invers?!raised eyebrows

| bambolina07 a răspuns (pentru Darya111):

Invata sa mai scrii.tu ti-ai vazut mesajul?

| Jigsaw a răspuns (pentru Darya111):

Ti-a pus mana pe vagin, vrei sa zici.

| nebunu_5532 a răspuns:

Deci esti gay! Acum intrebarea este de care gay esti? Esti pirtar sau lachioi?

| SethMC a răspuns:

In primul rand habar nai sa scrii n-are niciun pic de logica ceea ce ai zis si ce am inteles eu este ca tu esti baiat si ai "puta" mica (esti gay?)si baiatu ala cred ca vroia sa faca sex in cur ca doar aveti putalaughing da va recomand nu in sala de sport ca faceti sila la profu de sport