| anonim_4396 a întrebat:

Astazi am plecat la picnic cu prietenul meu si alte fete+baieti.In masina am stat langa cea mai buna prietena a mea(o cunosc de la 10 ani, acum avem 16), tot drumu a stat cu mana pe piciorul meu si din cand in cand ma mangaia, ma strangea de picior, la inceput am crezut ca o face din plictiseala...mai tarziu a inceput sa se poate tare ciudat, se uita numai la mine, statea doar pe langa mine. Ce-l mai ciudat lucru mi s-a paurt cand m-a luat la o plimbare, numai noi doua, dupa ce am ramas doar noi doua a inceput sa imi puna mana pe fund, pe sani, sa se dea la mine, chiar si sa ma sarute. ea avand prieten. La intoarece tot langa ea am stat in masina si tot la fel a facut, mana ei pe piciorul meu tot drumu. Acum 15 min mi-a dat un sms sa zica ca ma iubeste si ar face orice sa fim impreuna... Cum as putea sa o fac sa renunte fara sa o supar? Adica e foarte enervant+ stiind ca am prieten, imi este frica sa nu faca asa si pe la scoala sau pe strada.

6 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Spune-i ca are tatele prea mici

| TilaTequila a răspuns:

Spune-i ca tu nu ai alte orientari sexuale si ca o sa o respecti indiferent de orientarea ei sexuala. De ce ar trebui dusa la un psiholog? ce e in neregula? nu-i poti impune nimanui ce sa iubeasca!

| Ina93 a răspuns:

Du-te si zile paritilor..sicer faci un bine tie si altor fete care nu se asteapta la alt ceva. e mai bine acum sa mearga la un Psiholog deacat mai tarziu, find cea mai buna prietena ai ei eu iti sfatuiesc sa o ajuti :*

| Alesssya a răspuns:

Awww. Deci stai tu i-ai acceptat sarutul?! Trebuia de atunci de cand v-ati plimbat sa ii spui prieteneste ce are de ce face toate astea. Sau cel putin dupa sarut sa ii spui ca tu o vezi ca pe o sora ca nu vrei sa ai inclinati catre fete! Adica cu anumite chestii nu e de glumit ii spui in fata asa sunt prietenele sa nu isi ascunda sentimentele. Ori poate a fost doar o gluma din partea ei si maine isi va reveni!

| denysa10angy11 a răspuns:

Thmm! daca mi se intampla asa ceva cred ca imi luam sanwisurile si plecam worried... intrebare ce se intampla cu eaaa dc are atractii la tine sau intrebare dka are de gand sa se dea p invers thinking si daca da... explica-i ca nu e bine ce face.

| Adelina_Dulce_1990 a răspuns:

Ea este fata? Nu stiu cum sa faci sa nu o superi, dar spune-i ca nu esti lezbibig grin