| anonim_4396 a întrebat:

Am 16 ani si sunt pe cale sa am prima mea relatie. Va rog sa imi dati niste sfaturi?

7 răspunsuri:
| ChioruL14 a răspuns:

Linge-o bine de-o innebunesti si nu mai scapi de ea toata viata.

| cherrybomb a răspuns (pentru ChioruL14):

Cat de nesimtit poti fi!
daca dai raspunsuri ce contin jigniri te crezi mai destept?
esti atat de praf
daca nimeni nu stie cine esti, de fapt cine se afla in spatele calculatorului crezi ca esti mai inteligent cu ceva. nu esti decat un pusti care nu are ce facehappy
hai pa

| IMC90 a răspuns:

Lasa-te.

| Alyceee a răspuns:

Fii tu insuti! happy

| Brittanie a răspuns:

Buna.Succes si aveti grija! happy Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Matematica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga kamasutra pe google mosule si-o sa inveti de acolo ce sa faci. Habar n-o sa aiba ca esti incepator, o sa te creada cel mai tare armasar si-o sa-ti fie sclava pe viatawinking