| Belllla a întrebat:

sunt fata si sunt la inceput. Adica sunt pe cale sa am prieten. Si nu stiu ce se face intr-o relatie. Sfaturi?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa treaba asta dupa ce faci majoratul ca e mai bine asa.

| Dariusuu a răspuns:

Nu te aștepta la mari așteptări din partea lui ca să nu fii dezamăgită și urmează-ți inima.

Ai grijă de tine.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Se face sex.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
O relatie este un pic mai speciala decat o prietenie, cel mai important lucru este sa fi tu insati si sa nu ajungeti prea departe cu relatia.
Good luck! :*

| caroollina a răspuns:

Totul vine de la sine, daca este acea chimie intre voi, nu are rost sa te stresezi, deoarece totul va decurge foarte frumos! succes:*

| philiphinkelman a răspuns:

Trăiește prezentul și nu te stresa mai mult de atât.Totul o să vină de la sine.