| Kentdeep a întrebat:

(17ani)Nu stiu ce nu este in regula cu corpul meu, sunt foarte bine dezvoltat inca de la varsta de 10-11 ani, toate partile corpului meu fiind dezvoltate foarte bine cu exceptia penisului mei, acesta fiind ridicol de mic in stare flasca si masurand cam 10cm in stare de erctie.Credeti ca as putea face ceva in legatura cu asta? E normal asa ceva? Mentionez ca am17 ani si am peste 1, 85cm inaltime inca de la 14 ani.Va rog sa ma ajutati si sa nu radeti de problema mea.Multumesc!

9 răspunsuri:
| paynehunter a răspuns:

Hmm intreaba-l pe tactu daca o are si el mica. Fara vrajeala. Daca o are mica atunci problema e genetic, daca o are mare e posibil sa iti mai creasca.Si totusi mi se pare foarte ciudat la inaltimea ta sa ai asa putin.Nu iti fie rusine sa il intrebi, pentru mult noroc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Va trebui sa te consolezi cu gandul ca ai acest handicap in mod natural si vei fi nevoit sa-ti insusesti tehnici de a satisface o femeie folosindu-te si de alte parti ale corpului precum degetele, buzele si limba deoarece cu un penis de 10-11 cm de obicei poti satisface o femeie doar partial. Din nefericire pana la ora actuala stiinta si medicina nu au reusit sa rezolve aceasta problema extrem de delicata iar celelalte metode "minune" de crestere spectaculoasa a penisului sunt doar excrocherii folosite de sarlatani cu scopul de a stoarce multi bani de la cei disperati dar mai ales naivi. Multa sanatate.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru corbulalbrosu):

I-ai frant inima

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Este crudul adevar dar intotdeauna am considerat ca este mai bine sa spui un adevar oricat ar fi acesta de dureros decat sa amagesti printr-o minciuna frumos formulata dar falsa in realitate.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru corbulalbrosu):

De acord

| Emilian65 a răspuns:

Nu este de ras. Ai rabdare ca penisul tau va mai creste si va ajunge in limitele normalitatii. Nu te apuca sa iei tot felul de pastile de marire a penisului.

| mihaibossmessi90 a răspuns:

Pur si simplu...M-AI ASTEAPTA SA CRESTI CA SI VARSTA.
O sa te dezvolti in timp.

| KARAPAPELNITA a răspuns:

Imi pare rau ca trebuie sa te dezamagesc dar nicio fata nu te va considera interesant, doar un...

| lastmadafaka a răspuns (pentru KARAPAPELNITA):

Fac pariu ca esti un virgin de 14 aniwinking