| CristinaCr3 a întrebat:

am 18 ani si luna trecuta mi-a venit nenstruatia de 2 ori intr-o luna. eu am facut dragoste cu prietenul meu acum cateva zile. da inainte sa ma culc cu el. imi curgea sange... si dupa ce m-am culcat cu el tot imi curge. acum cred ca am nenstruatia ca asa trebuie sa-mi vina. dar am o mica problema. mama vrea sa ma duca la ginecolog ca nu-i place deloc ce s-a intamplat. ea nu stie ca nu mai sunt virgina, si imi este frica. la ginecolog. oare isi poate da seama? sau. ma gandesc ca imi o "lama" de aia. nu stiu. sunt foarte confuza. astept raspunzuri. multumesc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă ai 18 ani împliniţi, îi poţi CERE ginecologului să fi SINGURĂ în cabinet ( să nu intre şi mama ta )!

Evident că la consult acesta va vedea că NU mai eşti virgină!

Cel mai indicat ar fi să-i spui mamei tale.

Toate cele bune.

| handestegari a răspuns:

Duhh... fireste ca isi da seama ca nu mai esti virgina.