| anonim_4396 a întrebat:

Azi trebuia sa-mi vina menstruatia si nu mi-a venit.straight face.Nu este regulata, luna trecuta mi-a venit pe 4 iar cu o luna inainte nu mi-a venit deloc. Sunt Virgina deci nu se pune problema unei sarcini.Am 15 ani.De ce oare imi intarzie?worried

3 răspunsuri:
| alyna a răspuns:

Si cand imi vine ma tine 3 zile cam de un anthinking

| jrockfreak a răspuns:

Si eu pateam exact la fel, nu-i streswinking. Ciclul menstrual se regleaza dupa 2 ani sau mai mult. La inceput imi dura 6-7 zile pe urma brusc s-a redus la 3 zile, dar acum dureaza timp de 4-5 zile happy. Nu te ingrijora, si tie t-i se va reglawinking

| OneHope a răspuns:

Si eu am avut acceasi problema.Luna asta trebuia sa imi vina pe 1 dar mi-a venit azi.
Uneori intarzie.Se mai intampla. Poate sa iti intarzie si 1 saptamana, ca apoi sa iti vina si sa te tina 4-5 zile.