| LikePink32 a întrebat:

Am 18 ani si sunt intr-o relatie cu un baiat de 19 ani. Pana acum 2 luni nu am avut nici o aventura de 1 noapte. Pana acum doar ne-am sarutat, si ne -am jucat asa. Insa acum 2 luni, Dan ( iubitul meu ) a venit cu ideea sa facem dragoste. Le-am spus parintilor ca mergem intr-o vacanta la munte de 2 saptamani. Ne-am cazat la un hotel pentru. 2 saptamani si in a doua noapte parca eram intr-o vraja. Ne iubeam mai mult ca orice. Si sarutandu-ne, am inceput sa ne dezbracam reciproc. Eu eram surprinsa de marimea sculei lui iar el de marimea sanilor mei.Eu il tineam de scula si o mangaiam iar el se alinta cu sanii mei si ii saruta. I se sculase scula la un moment dat si atunci am inceput sa i-o apropii de mine si de locul intim... El s-a dat jos si si-a pus prezervativul cat eu m-am jucat putin cu un vibrator si un lubrifiant, excitandu-ma la maxim. Apoi el a venit si l-am dat cu lubrifiantul si vibratorul si am inceput viata sexuala si eu si el. Eram in extaz si am inceput sa il sarut si sa il ling la maxim, cat timp el ma penetra. A doua zi, dimineata am luat-o de la capat si tot asa zilnic aproape. Deci intrebarea este : iubitul meu e obsedat de sex. Ce sa fac? Nu mai pot face sex la infinit. Dau funda si rog seriozitate!

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Literatura de doi bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ti se pare ca ai dat cam multe detalii? laughing

| LikePink32 explică (pentru anonim_4396):

Nu, chiar cred ca trebuia sa spun mai multe...

| MrAlex a răspuns:

Stai ca nu prea inteleg..cand esti tu multumita cand nu esti straight face daca ati facut sex doar in saptamana aia nu poti sa spui ca este obsedat de sex pentru ca si tu ai fii daca e sa o luam asa...Ati facut sex in fiecare zi pentru ca v-ati simtit bine amandoi si ati simtit nevoia sa o mai faceti inca o datawinking

| TheBlackAng3l a răspuns:

"frumoasa" intrebare...dar daca atunci ti-ai inceput viata sexuala si u si el..cum de aveai deja vibrator, lubrifiant...visati noaptea si povestiti ziua
prima oara si voi deja va jucat cu vibratoare, hai domne ce naiba laughing

| Bubu4 a răspuns:

laughing tu te auzi ce zici? "el a venit si l-am dat cu lubrifiantul si vibratorul". sunt curioasa ce i-ai facut cu vibratorul. Tu zici de el ca e "obsedat de sex", dar de 'arsenalul' tau ce zici? happy ..La urmatoarea intrebare, lasa nonsensurile deoparte. Cine are putine cunostinte legate de relatii intime, stie ca e imposibil sa te saruti cu o persoana, sa incepeti sa va dezbracati si penisul sa nu fie erect.

| bybyshor18 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui ca nu vrei sa o faci asa des...si cred ca te va intelegewinking