| IoanaCristina11 a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa va intreb un lucru. Rog seriozitate, nu vreau glume de prost gust!
. Acum cateva zile, am fost la iubitul meu acasa si am facut " dragoste", fara relatii sexuale. Amandoi suntem virgini. În fine, si în timp ce faceam " dragoste", si-a dat putin drumul în pantaloni si s.a udat putin pe ei în zona respectiva. ( nu era dezbracat complet). Dupa ce si-a dat drumul putin, a fugit la baie si s-a spalat pe maini si in zona aceea( dupa ce s-a "eliberat").Dar faza este ca, eu eram în lenjerie iar în timp ce faceam dragoste, el s.a frecat de partea mea intima ( pe lenjerie ) cu partea lui umeda de pe pantaloni. Posibil sa ramân însarcinata? Eu eram si în ziua fertila. Dar dupa asta, când am ajuns acasa, am facut baie...El îsi face griji, dar nu cred ca pot sa ramân. Trebuie o anumita cantitate ca sa ramâi. Repet: Pe lenjerie....
. Îmi doresc raspunsuri cât mai repede fara bataie de joc.
. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Cred ca ar fi mai sanatos sa pui mana pe o carte despre chestii din astea si sa o citesti.

Nu de alta, dar decat sa fii stresata cateva zile, mai bine citesti o carte jumatate de ora.

14 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

N-ai cum sa ramai insarcinata asa! Mai era unul pe-aici, care se intreba daca prietena lui poate sa ramana gravida facand baie. laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu,nu esti insarcinata.Ar trebui sa stii asta la 19 ani.
Nu inteleg de ce nu faceti sex, tu iti iei anticonceptionalele ca o fata cuminte in fiecare zi, iar el presupun ca stie ce are de facut. Daca nu stie, asta-i naspa.
Aveti 19 ani, mai intelegeam daca aveati 14 si faceati chestii de genul.

| Radu284 a răspuns:

Exista o posibilitate mai mare de 0 sa ramai insarcinata. Prin efectul de quantum tunneling, daca toti atomii din sperma lui fac tunneling la tine in vagin, in acelasi timp, si in ordinea corecta, poti ramane insarcinata.

P.S. Daca vrei raspunsuri serioase, pune intrebari serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alti oameni incearca anii, aniii de zile sa faca un copil si nu reusesc, si voua va iesi copilu prin chiloti?

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate ca asta e secretul laughing

| mast3r a răspuns (pentru anonim_4396):

De mult ma gandeam sa raspund si eu exact acelasi lucru pentru toate intrebarile de acest genwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru mast3r):

Pai acuma sa fim seriosi, si mai incepe si cu '' rog seriozitate'' cum slbz? Raspunsu e pe masura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Exact laughing de acuma inainte cine vrea baiat chiloti albasti de lana si cine vrea fata chiloti roz de bumbac -_- rolling on the floor

| hoolygan a răspuns:

Nu. nu ramai

| IoanaCristina11 explică:

Multumesc mult tuturor!

| IoanaCristina11 explică:

Am vazut multe site-uri cu intrebari de genul insa ma bagau in ceata. Am vrut totusi sa fiu sigura, multumesc mult tuturor. Sper sa fie cum spuneti voi!

| IoanaCristina11 explică:

laughing))))))))))

| IoanaCristina11 explică:

Eu am vrut doar sa ma asigur ca nu se intampla nimic laughing ca de stiut, stiam dar nu eram sigura. Oricum, multumesc la toti :*

| MrLove6969 a răspuns:

Nu o sa ramai... trebuie o cantitate de sperma mai mare. Si referitor la raspunsul lui justaname, pot iesi copii cu chilotii pe cap