| IonelaBianca a întrebat:

Am 21 de ani

Iubitul meu a sugerat să ejaculeze în mine când întrețineam relații intime pe menstruație, a 2-a zi cu toate ca nu am fost de acord el a facut-o crezând ca sunt 0 riscuri

Precizez ca ciclul meu este neregulat, vine ori fix pe ziua de luna trecută fie cu 2-3 zile întârziere

După "incident" ciclul s-a oprit în a 3-a, 4-a zi ceea ce nu sa mai întâmplat.

Luna trecută mi-a venit pe 9 noiembrie, și încă pe data de astăzi ( 20 decembrie ) nu mi-a venit

Sunt foarte stresată, am făcut un test după 2 zile întârziere, unu după 5, și altul după 8. TOATE negative. ( 2 teste mai ieftine și al 3-lea SureCheck de 20 de lei )

Acuz dureri abdominale în părți, o apăsare la uter, dureri de mijloc în zona rinichilor și stări de amețeală, în rest cu sănii nu am probleme, grețuri nu.

Nu inteleg ce poate fi și ce e de făcut în continuare, help?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic.

| IonelaBianca explică (pentru Salontanul):

Ginecolog sau medicul de familie?

| Salontanul a răspuns (pentru IonelaBianca):

Asta este calea ( in afara de urgente): medicul de familie si el iti da trimitire care este uneori gratuita. Pentru ca unele analize sunt gratuite este necesar sa mergi intai la medicul de familie.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prin medicul de familie ajungi la o consultatie ginecologica doar prin programare. S-ar putea sa dureze foarte mult, din acest motiv de obicei majoritatea femeilor apeleaza serviciile unui medic ginecolog dintr-o clinica ginecologica privata.

| IonelaBianca explică:

Gata răspunsurile?