| AnDrE_5929 a întrebat:

buna TPU am 3 intrebari si vreau sa imi raspundeti cine raspunde amnuntit dau funda 1 daca un baiat pune mana pe sani si fund cum sa il respingi 2 daca te atinge in zona genitala cum reactionezi 3 mi-a spus o prietena ca daca te atinge un baiat pe fund ti se lasaa fundul e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Buna!

1. Eu in general ma fac respectata, tipand sau lovind
2.Mai rau, evident ca nu il las sub nici o forma sa faca asta.
3. NU este adevarat, n-are nici o treaba una cu alta! Succes happy

4 răspunsuri:
| sSebastian a răspuns:

1. cum crezi pe moment 2. cum crezi pe moment 3. fals 4. vrea sa ti`o puna

| Fernando9Torres a răspuns:

1) Ii dai o palma buna happy
2)nu stiu depinde de tine cum reactionezi daca iti place sau nu
3) Nu e adevarat laughing laughing laughing laughing

| bibitza_7911 a răspuns:

Sincer laprima nici eu nu stiu cum sa reactionez dar eu ii dau opalma si nu semai atinge de mine o saptamana 2 idem 1 3 nu e adevarat

| Piikaa a răspuns:

Buna, pai la 1. Ii iei mana si o dai la o parte si ii spui ca nu vrei sa faca asta, la 2. Ii dai peste mana si ii spui ca nu are ce sa caute acololaughing si 3. Sincera sa fiu daca iti pune o fata mana nu e tot aia? Daca iti pune un baiat sau o fata? laughing). E vreo diferenta? happy. Eu nu cred! Asta este asa o vorba dar nu este adevarat, parerea mea, fundita?batting eyelashes