| caramell a întrebat:

Buna TPU...am o intrebare putin cam banala, insa am nevoie sa stiu. E adevarat ca daca folosesti O. B. poti sa te dezvirginezi?

mersi :*

Răspuns Câştigător
| bianca_1157 a răspuns:

Buna, nu este adevarat. pentura acel ob nu are lungimea necesara pentru a ajunge la locul unde te dezvirginezi denumit himen care este un strat de pielita.NU! chiar si medicii ginecologi spunca ob-ul nu are nicio legatura cu dezvirginarea!

4 răspunsuri:
| EllyFMS a răspuns:

Da.

dar exista O. B. pentru virgine

| noktambul a răspuns:

Da, poti, dar e recomandabil sa o faci cu un barbat!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevarat. Poti sa te dezvirginezi daca folosesti.

| emmy_2864 a răspuns:

Buna! nu ne aparat deoarece sunt pe marimi daca iti iei marimea cea mai mica nu te dezvirginezi dardaca iti iei alta msura ai posibilitatea sa te dezvirgineziwinking