| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU, am avut 2 contacte de sex protejat, în ultima zi de menstruatie si după 3 zile de la menstruatie,care sunt sansele de sarcină dacă prezervativul nu era deteriorat? tin sa mentionez ca odata a ejaculat înainte si era sa isi puna prezervativul invers, sunt șanse ca spermatoizii sa fi luat contact cu partea exterioară a prezervativului?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1.)... am avut 2 contacte de sex protejat, în ultima zi de menstruatie si după 3 zile de la menstruatie, care sunt sansele de sarcină dacă prezervativul nu era deteriorat?
Raspunsul corect este un NU categoric. fiindca prezervativul a ramas INTREG/INTACT la terminarea actului sexual si probabil si inca bine fixat pe penis.
2.)... tin sa mentionez ca odata a ejaculat înainte si era sa isi puna prezervativul invers, sunt șanse ca spermatoizii sa fi luat contact cu partea exterioară a prezervativului?
Raspunsul este NU in proportie de peste 99%

1 răspuns:
| Floridori a răspuns:

Sansele unei sarcini sunt aproape de zero absolut.