| rauldaniel2000 a întrebat:

Am avut o relatie de 1 saptamana mergea ff bine pana ieri cand a spus ca vrea sa ne despartim si nu stiu cum sa o aduc inapoe caci am gresit fata de ea si o iubesc enorm va rog cel mai super raspuns funda

Răspuns Câştigător
| Elliana534 a răspuns:

O saptamana e destul de putin. 1 ar trebui sa te gandesti ce motiv cu ce ai suparat-o de vrea sa se desparta. Iar 2 du-te si spune-i ca o iubesti si ca ai gresit de ea. dar fata in fata, poate cine stie vrea sa vada cat ti la ea. who knows?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De iubit, o poti iubi linistit in continuare. Stiu ca este trist, ca dupa o saptamana intreaga, ea sa te paraseaca. Las-o sa mearga pe drumul ei si in acest fel nici tu nu mai ai cum gresi.

| Azµre a răspuns:

Depinde ce ai făcut, dacă nu ne spui nu aveam de unde să știm dacă o mai poși recupera.

| TeenagexD a răspuns:

Naspa de tine straight face
Poti sa-i spui ca o vrei inapoi, ca o placi si ca nu ai placut o alta fata atat de mult cat ai placut-o pe ea.
Pot sa te intreb ceva? Numele fetei incepe cumva cu A?batting eyelashes

| rauldaniel2000 explică (pentru TeenagexD):

O cheama Emmy

| TeenagexD a răspuns (pentru rauldaniel2000):

Mi s-a parut ca te cunosc. straight face