| Elene2000 a întrebat:

Am avut un contact sexual neprotejat, si in momentrul ejacuarii a curs putin pe piciorul meu. ce sanse sunt sa raman insarcinata?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Aproximativ 0 (zero).

| MaTeOGG a răspuns:

Daca tu ai vaginul pe picior. Nu stiu ce sa zic.
Unde dracu a ajuns lumea, documenteaza-te, nu mai fiti prosti ( tu si iubitup tau )
De aceea exista net, nu doar pentru Facebook si yt. In fine... Pristu' prost ramane.

| Elene2000 explică (pentru MaTeOGG):

Frate, de aia exista acest site, sa punem intrebari si sa asteptam diferite raspunsuri. Daca voiam jigniri, le puteam gasi oriunde. Si nu te-a obligat nimeni sa imi raspunzi!

| MaTeOGG a răspuns (pentru Elene2000):

Nu e jignire, e purul adevar! Sperma + ovul ( gasit in vagin ) = sanse pentru um bebe, daca ti-a curs pe picior, cum dracu au ajuns spermatozoizii in vagin, sunt ei puternici, dar nici chiar asa.